1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 56
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Drobnokomorkowy rak - kolejna wojna
Ola_1985

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 31294

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-02-02, 14:07   Temat: Drobnokomorkowy rak - kolejna wojna
DSS, a przede wszystim harieta, przepraszam, nie doczytałam dokładnie... :-( :cry:
  Temat: Drobnokomorkowy rak - kolejna wojna
Ola_1985

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 31294

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-02-01, 23:21   Temat: Drobnokomorkowy rak - kolejna wojna
harieta, wiem, że to ŻADNE pocieszenie, ale ten guz 37 mm to nie aż taki olbrzym, mój Tata miał w rozmiarze 68 mm (!), podobno trochę się zmniejszył, ale nie widziałam tego na papierze...

Co do tych pytań, może niech Mama zapisuje sobie każde pytanie, jakie przyjdzie Jej do głowy na kartce? Uważam, że to żaden wstyd posługiwać się kartką przy rozmowie z onkologiem, sama tak kiedyś zrobiłam i zapisywałam odpowiedzi lekarza, w miarę możliwości oczywiście :)

Pozdrawiam serdecznie :)
  Temat: Czy to rak płuc?
Ola_1985

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 132298

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-28, 23:51   Temat: Czy to rak płuc?
Po raz kolejny jestem pod wrażeniem tego forum i pomocy jaką tu wszyscy otrzymujemy, to jest niesamowite! :)

absenteeism, trzymam mocno kciuki cały czas!

Pozdrawiam serdecznie :)
  Temat: rak płuca - przerzut do mózgu
Ola_1985

Odpowiedzi: 430
Wyświetleń: 107521

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-26, 23:17   Temat: rak płuca - przerzut do mózgu
Monika, mam nadzieję, że udaliście się do szpitala! Jak tylko znajdziesz chwilkę, napisz co się aktualnie dzieje...

Ściskam!
  Temat: cleo33 - komentarze
Ola_1985

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 40750

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-01-26, 23:15   Temat: cleo33 - komentarze
cleo33, dołączam i swoje kciukasy! :okok"
Koniecznie daj jutro znać co i jak się udało z Tatą załatwić.

Pozdrawiam!
  Temat: rak płuca - przerzut do mózgu
Ola_1985

Odpowiedzi: 430
Wyświetleń: 107521

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-23, 00:08   Temat: rak płuca - przerzut do mózgu
monika30 napisał/a:
Mam nadzieje ze taki stan utrzyma się jak najdłużej...


Trzymam kciuki aby tak było! :)
  Temat: RAK WRÓCIŁ !!!!!!!!!!!!! - to już koniec 06-05-2010 r.
Ola_1985

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 51163

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-23, 00:04   Temat: RAK WRÓCIŁ !!!!!!!!!!!!! - to już koniec 06-05-2010 r.
blatka, oby wnuczęta i prawnuk dodały swojemu dziadkowi sił i energii do walki! :) I oczywiście, jak napisała monika30, odezwij się koniecznie po poniedziałkowej wizycie kontrolnej!

Ściskam mocno! _itsme_
  Temat: Drobnokomorkowy rak - kolejna wojna
Ola_1985

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 31294

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-22, 23:59   Temat: Drobnokomorkowy rak - kolejna wojna
harieta, myślę, że przy takich objawach jak zawroty głowy i podwójne widzenie czekanie dwa tygodnie na TK głowy to trochę długo... Ja wiem, terminów nie mają, ale powinni chyba wziąć pod uwagę, że pacjent z nowotworem płuc i takimi objawami, czasu na czekanie w kolejkach nie ma za wiele...

Ściskam mocno! Trzymaj się dzielnie! _itsme_
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
Ola_1985

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 45466

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-22, 23:50   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
renbaz, dobrze, że się zajęli Twoim Tatą w tym Sanoku! U mojego Taty reakcja na podaną krew była natychmiastowa, ale może tak, jak napisała miracle, Twój Tata potrzebuje tej krwi więcej?

Ściskam mocno i trzymam kciuki! _itsme_
  Temat: Wznowa - II ścieżka chemoterapii
Ola_1985

Odpowiedzi: 1080
Wyświetleń: 582721

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-21, 00:50   Temat: Wznowa - II ścieżka chemoterapii
Jak dobrze, że humor wrócił :-D

Pozdrawiam serdecznie! :)
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
Ola_1985

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 59167

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-21, 00:46   Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi napisał/a:

Niestety czas jaki dla mnie przeznaczył to były 3 min a 100 pytań. :-(


To jest karygodne i strasznie irytujące. :| Wiem, że lekarze mają wielu pacjentów i nie zawsze trafiamy do nich w odpowiednim momencie, jednak mogliby wykazać choć trochę dobrej woli i na przykład powiedzieć, kiedy będą mieli trochę więcej czasu na udzielenie szczerych, merytorycznych informacji.
U nas całe szczęście jest teraz taka onkolog, która o każdej porze dnia i nocy znajdzie czas, ale to, co było wcześniej z innymi lekarzami woła o pomstę do nieba, dlatego rozumiem doskonale Twoje rozżalenie.

Ściskam!
  Temat: Płaskonabłonkowy rak płuca prawego z zajęciem w/chłonnych
Ola_1985

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 100924

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-21, 00:35   Temat: Płaskonabłonkowy rak płuca prawego z zajęciem w/chłonnych
madziorek, trzymam kciuki za szybką poprawę u Twojej Mami!

Ściskam mocno! _itsme_
  Temat: Niskozróżnicowany prawdopodobnie drobnokomórkowy
Ola_1985

Odpowiedzi: 260
Wyświetleń: 67573

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-21, 00:33   Temat: Niskozróżnicowany prawdopodobnie drobnokomórkowy
Kasiu,
tak ciężko się czyta o ostatnich dniach życia Twojej Mamy, a jednocześnie tak pięknie to ujęłaś...Mama na pewno jest dumna z takiej córci jak Ty!
Zdaję sobie sprawę z tego, że moją rodzinę prędzej czy później też to spotka, póki co jest w miarę dobrze, ale jestem przerażona tym, jak wygląda odejście najbliższych nam osób, zdecydowanie nie jestem na to gotowa... :-(

Przytulam Cię najmocniej jak potrafię w tym niełatwym czasie!
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
Ola_1985

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 59167

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-18, 11:56   Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi, super pomysł! :)
Trzymam kciuki, żeby szwagier zdobył się na odwagę i z Tobą pogadał albo odpisał na list. Myślę, że jest to Mu potrzebne, bo udawanie że nic się nie dzieje nikomu nie służy.

Pozdrawiam!
  Temat: Rak drobnokomórkowy, postać ED
Ola_1985

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 25156

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-18, 11:54   Temat: Rak drobnokomórkowy, postać ED
Nie mam już słów wdzięczności za Wasze wsparcie! Dzięki wielkie! ::thnx::

absenteeism i magdacan, żeby to było takie proste... :) Tata to ciężki przypadek do dzielenia się informacjami z nami na temat choroby, niestety, taki typ... Myślę, że niedługo zobaczę wszystkie wyniki, bo Tata musi złożyć w ZUSie dokumentację choroby, także jak będę kserować, to przy okazji zrobię kopie dla siebie ;)

Pozdrawiam
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group