1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuca lewego - guz nieoperacyjny
mufaso83

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 16906

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-09-28, 20:08   Temat: Rak płuca lewego - guz nieoperacyjny
Moja Mamcia walczy, ja z nią. Chemia jest okropna....mdłości, rumień na drugi dzień, bóle stawów, wymioty.
Człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie życie jest kruche, do momentu, jak sam nie zachoruje lub najbliższa mu osoba. Zawsze myślałam, że Mamcia odejdzie ze starości, a w sumie nawet się nad tym nie zastanawiałam. Teraz chwytam każdy dzień, codziennie pokonuję z malutkim dzieckiem 100km, żeby z nią być. Bo boję się, że te dni się skończą, że zabraknie nam czasu, próbuję zatrzymać każdą minutę....
Wiem, strasznie jest patrzeć na chorobę. Więź między matką a córką jest tak wyjątkowa, że pustki, jaka potem zostanie nic i nikt nigdy nie zapełni. Strasznie się tego boję, zapewne Ty też.
Wspieram i ślę ciepłe myśli do Ciebie i Twojej Mamusi..... :tull:
  Temat: Rak płuca lewego - guz nieoperacyjny
mufaso83

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 16906

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-09-28, 17:01   Temat: Rak płuca lewego - guz nieoperacyjny
moja Mamcia tez ma rakaIV stopien i czasem wydaje mi sie, ze jest mi tak samo ciezko jak Jej.
Pomoc możemy chyba tylko będąc, słuchając, pomagając....
Na brak apetytu sa rozne srodki w aptece, mozesz oprosic tez lekarza o wypisanie czegos. Mama jesc musi, spróbuj nutridrinkow ewentualnie jakiś zupek zmiksowanych blenderem.
  Temat: Rak płuca lewego - guz nieoperacyjny
mufaso83

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 16906

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-09-23, 21:36   Temat: Rak płuca lewego - guz nieoperacyjny
przrzuty odległe czyli jak pisano wczesniej między innymi do watroby, oznacza uogolninie choroby i IV stopin zaawansowania, czyli bez możliwości wyleczenia. pozostaje leczenie paliatywne mające na celu wydluzenie i poprawę komfortu życia. nikt nie jest w stanie odpowiedzieć Ci na pytanie odnośnie rokowań gdyz jest to uwarunkowane stanem chorej i reakcji organizmu na leczenie. To pytanie powinnaś zadac lekarzom.
pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group