1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: RTG i opis
MalgorzataB

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 1138

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2024-05-03, 21:35   Temat: RTG i opis
Witaj, u nas historia zmiany wykrytej u męża miała nieoczekiwane i zaskakujące zakończenie. Pojechaliśmy na wizytę do warszawskiego CO celem poznania wyniku TK i konsultacji. Okazało się że tomografia nie pokazała nic co mogłoby być podejrzane. Lekarz stwierdził że RTG które dostaliśmy na płycie po prostu zostało pomylone, dostaliśmy płytkę innego pacjenta. Trudno w to uwierzyć, ale takie rzeczy się też zdarzają. Mąż zdrowy, przebadany od stóp do głów... Więc żyjemy póki co, pomidory sadzimy, dziękuję za pamięć i pozdrawiam serdecznie :)
  Temat: RTG i opis
MalgorzataB

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 1138

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2024-03-14, 16:57   Temat: RTG i opis
janu333 napisał/a:
Ostatni rok to właściwie tryb siedzący

Może to jest jakiś trop, zwyrodnienia i osłabienie mięśni bezruchem oraz nadbagaż kilogramów robią swoje. Spróbuj może spacerów, delikatnie na orbitreku coś zacząć, często ludzie po przejściu na emeryturę trochę zapominają o aktywności ( co w dobie Netfliksa, telefonu i tv jest bardzo łatwe). Pozdrawiam serdecznie, zawsze możesz swoje wątpliwości skonsultować z jakimś innym lekarzem, i może ten nałóg dałoby się pożegnać na dobre?
  Temat: RTG i opis
MalgorzataB

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 1138

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2024-03-13, 13:07   Temat: RTG i opis
Witaj, rozumiem Twoje obawy, ja te forum odwiedzam regularnie, kilka osób w mojej rodzinie odeszło z powodu raka płuc. Staram się śledzić czy w tym trudnym temacie medycyna posuwa się do przodu.
Objawy o których piszesz zauważył u siebie mój mąż, u niego również przypadkiem kilka tygodni temu na RTG w lewej wnęce znaleziono jakieś nieprawidłowości. Lekarz rodzinny wystawił kartę DILO i skierowano nas do ośrodka onkologicznego. Po pierwszej wizycie skierowano męża na tomografię klatki piersiowej, (w zeszły piątek 08.03. 2024). Czekamy na wynik i wizytę 27.03
Piszesz że wykonano u ciebie RM - to bardzo dokładne badanie, myślę że nowotwór o którym piszesz raczej nie zostałby pominięty. Napisz coś o swoim trybie życia, palisz papierosy? Jaki tryb pracy/ życia prowadzisz? Może twoje dolegliwości powodują zwyrodnienia i siedzący tryb życia i/ lub nadwaga ?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group