1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: powrót do pracy
zufed

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 16510

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-07-07, 20:11   Temat: powrót do pracy
Zawsze możesz pracować do momentu rozpoczęcia leczenia jeżeli czujesz się na siłach.

Według mnie łatwiej będzie Ci pracować przy radioterapii (ale to tez zależy od ewentualnego odczynu popromiennego) niż przy chemii (choć to tylko moje subiektywne zdanie, bo są i tacy, czo czuję się całkiem dobrze podczas chemii).

Jeśli bardzo zależy Ci na pracy w tym okresie, może porozmawiaj z pracodawcą jak się sprawy mają i może będziesz mogla popracowac trochę w domu ( nie wiem na czym polega Twoja praca).

pozdrawiam

zuza
  Temat: powrót do pracy
zufed

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 16510

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-07-07, 20:00   Temat: powrót do pracy
Proponuję z chęcią wrócenia do pracy (pracowania w trakcie leczenia) do momentu ustalenia postępowania.
Pozatym teraz jest teraz, a nie wiem jak się będziesz czuła w trakcie leczenia (oczywiście życzę Ci, abyś czuła się jak najlepiej) i być może będziesz się musiała oszczędzać.

pozdrawiam

zuza
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group