1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki z przerzutami do płuc i mózgu
wiki4000

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 20890

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-10-13, 19:43   Temat: Rak nerki z przerzutami do płuc i mózgu
Ciesze się ,że mogłam Ci pomóc. jeżeli będziesz miała pytania do chemii niestandardowej, to mogę udzielić informacji z własnych doświadczeń. Ja już przestałam wierzyć w prognozy np. będzie żył trzy czy pięć miesięcy albo, że po pięciu latach bez wznowy pacjent onkologiczny jest wyleczony. To nie prawda. moja mama miała wznowę po 10 latach, a Twój tata ciągle żyje. Cieszmy się każdym przeżytym , dobrym dniem. Pozdrówka
Wiki
  Temat: Rak nerki z przerzutami do płuc i mózgu
wiki4000

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 20890

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-10-12, 21:12   Temat: Rak nerki z przerzutami do płuc i mózgu
Witaj.
Ten lek jest podawany w postaci wlewów dożylnych i przewaznie w szpitalu, tak to sie odbywa. Ja osobiście znam dwie osoby , które ten lek dostaja, jedna 2 lata, druga ok. 3.
Obu pacjentów przyjezdża co tydzień do szpitala na oddział dziennej chemioterapii. jeden z nich jest na pewno po usunięciu nerki i zmian meta z jamy brzusznej. To było 2 lata temu. do dziś nie ma wznowy. sa jednak skutki ubocze.Głównie problemy dermatologiczne - wypryski skórne ropne, zanokcica, no i posiwiał zupełnie.Oprócz tego marne próby wątrobowe, a ostatnio zaczęły spadać płytki krwi i morfologia. Co do drugiej osoby nie wiem aż tak dokładnie, ale na pewno też jest po usunieciu nerki, ponieważ lekarze mówią, że wtedy jest skuteczniejsza chemioterapia.Nie jestem lekarzem, moge przekazać tylko tyle , ile wiem z własnych doświadczeń i rozmów z pacjentami. Od kilku osób słyszałam, że jeśli chodzi o operowanie naciekających na żył , tętnice zmian nowotworowych, to "chirurdzy artyści" są w Gdańsku i Warszawie.
Jestem z Wami. Trzymajcie się cieplutko |przytula|
Wiki

[ Dodano: 2011-10-12, 21:33 ]
To jest chemioterapia niestandardowa
  Temat: Rak nerki z przerzutami do płuc i mózgu
wiki4000

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 20890

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-08-22, 20:03   Temat: Rak nerki z przerzutami do płuc i mózgu
Witaj
Bardzo współczuje Ci choroby Taty. Przeżywasz napewno cięzkie chwile. Moja mama od 2 lat zmaga się z przerzutami RCC. U niej byla nefrektomia w 1998r. Kiedy wystapiły przerzuty w 2009 r określono jako 4 stopien i jest leczona chemioterapia niestandardową. To są na ten moment 4 dostepne leki: Sutent, Nexawar, Afinitor i Votrient. Wszystkie w tabletkach. Wniosek o leczenie pisze lekarz,procedura długa ale do przejścia. W ośrodkach, gdzie ja się dowiadywałam, zawsze mówiono o nefrektomi czyli usunięciu ogniska pierwotnego. szczerze mówiąc nie słyszałam, że by nie chcieli wyciąć chorej nerki. szukaj dokładniejszych informacji, konsultuj u innych lekarzy.Do onkologów nie ma skierowań, możesz jeżdzić po całym kraju, a na konsultacje, jeśli weżmiesz wszystkie dokumenty i badania nawet bez pacjenta, zawsze się dostaniesz. Ja bym zawalczyła. Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki Wiki
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group