1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak trzustki przezuty do wątroby
wiki

Odpowiedzi: 112
Wyświetleń: 52423

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-07-23, 22:31   Temat: rak trzustki przezuty do wątroby
Oluś trzymaj się kochanie i bądź dzielna...

:cry: wiki
  Temat: rak trzustki przezuty do wątroby
wiki

Odpowiedzi: 112
Wyświetleń: 52423

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-07-19, 00:04   Temat: rak trzustki przezuty do wątroby
Olka, a mojemu tatce wogóle nie zaproponowali leczenia chemią, ze względu na wyniszczenie chorobą, a ona wredna jak zaatakowała to od razu w styczniu poleciał tak z 15 kg w dół :cry:
A później ciągle i ciągle już wolniej, ale chudł. Teraz mamy megace, tatko je "za dwóch" i zobaczymy czy przestanie chudnąć :?ale?:

Pozdrawiam Cię i trzeba mieć nadzieję, bo cóż nam pozostało? Ech strasznie to wszystko trudne, bez sensu i czasami człowiek ma ochotę wyć z bezsilności. Trzymaj się, wiki
  Temat: rak trzustki przezuty do wątroby
wiki

Odpowiedzi: 112
Wyświetleń: 52423

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-07-10, 18:08   Temat: rak trzustki przezuty do wątroby
Myślę, że trzeba żeby tato pił, nawet więcej niż te 2,5l, wszak upały teraz mamy nieziemskie.

A tej wody to Twój tato miał rzeczywiście niewiele... To dobrze :) I zbierajcie się, aby dalsze leczenie było szybko możliwe

Pozdrawiam, wiki :)
  Temat: rak trzustki przezuty do wątroby
wiki

Odpowiedzi: 112
Wyświetleń: 52423

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-07-09, 12:11   Temat: rak trzustki przezuty do wątroby
Ola co u Was? Odbarczali tatę?

Trzymajcie się _itsme_

wiki
  Temat: rak trzustki przezuty do wątroby
wiki

Odpowiedzi: 112
Wyświetleń: 52423

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-07-04, 17:09   Temat: rak trzustki przezuty do wątroby
Ja też trzymam :okok" ,

pozdrawiam wiki :)
  Temat: rak trzustki przezuty do wątroby
wiki

Odpowiedzi: 112
Wyświetleń: 52423

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-06-29, 20:47   Temat: rak trzustki przezuty do wątroby
To tylko się cieszyć, że tato wykazuje aktywność. :-D Mój tatko niestety od marca siedzi w domku albo w szpitalu :cry: Bardzo schudł i stracił siły, jedynie co nas cieszy w tej chorobie, zresztą niezdiagnozowanej do końca :?ale?: , to jego apetyt.

Trzymaj się i bądź dobrej myśli. A takie dołki psychiczne są normalne w chorobie nowotworowej. Ważne, żeby mijały ;)

Pozdrawiam, wiki
  Temat: rak trzustki przezuty do wątroby
wiki

Odpowiedzi: 112
Wyświetleń: 52423

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-06-29, 13:40   Temat: rak trzustki przezuty do wątroby
OLA uważajcie z tym wodobrzuszem :?ale?:

To prawda, że po upuście płyn narasta, ale gdy zbierze się dużo wody mogą być poważne problemy z oddychaniem, jedzeniem, spaniem, refluksem :-(

Mój tatko miał już takie sytuacje podbramkowe :cry: Więc trzymajcie rękę na pulsie. :!:

buziaki, wiki
  Temat: rak trzustki przezuty do wątroby
wiki

Odpowiedzi: 112
Wyświetleń: 52423

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-06-05, 09:02   Temat: rak trzustki przezuty do wątroby
Trzymaj się olka :cmok:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group