1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak.
szaraiwka

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6196

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-03-30, 22:38   Temat: Rak.
Witaj. Przede wszystkim myślę że powinnaś założyć w wątek w części dotyczącej leczenia tam znajdziesz pomoc w kwestiach postęowania medycznego, co robić i jak postępować.

Po drugie, jeśli można robić operację to nie masz się nad czym zastanawiać tylko trzeba ją zrobić.

Po trzecie - co do wsparcia. Nie wiem co mam powiedzieć, co piszesz o mamie brzmi strasznie może .. może ona nie zdaje sobie sprawy z tego co Ci jest?. Dobrze że możesz liczyć na tatę. A jeśli możesz to oprzyj się na nim tak jak tego potrzebujesz. Mam nadzieję że on Cie nie zawiedzie. I może jest wokół Ciebie więcej życzliwych osób tylko tego nie widzisz.

Po czwarte - myślę że przydałby Ci się psycholog czy psychoonkolog. Porozmawianie z kimś takim być może pozwoliłoby uporządkować myśli i znaleźć przynajmniej kiilka odpowiedzi na nurtujące Cie pytania.

I wreszcie, ciesz się że choroba zdiagnozowana w tak wczesnym stadium. To najlepsze co mogło się w tej sytuacji zdarzyć - wczesne wykrycie. Teraz nie przejmuj się sprzątaniem tylko tym żeby jak najlepiej zająć się sobą i leczeniem.

Ściskam CIę mocno i trzymam kciuki z całego serca.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group