1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak szyjki macicy
ssisi2

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 24979

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-01-04, 23:53   Temat: Rak szyjki macicy
::rose:: ::rose::
  Temat: Rak szyjki macicy
ssisi2

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 24979

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-01-03, 23:46   Temat: Rak szyjki macicy
Z tego, co piszesz to wydaje mi się, że powinniście skupić się teraz na łagodzeniu dolegliwości, które ma teściowa. Opieka HD bardzo Wam w tym pomoże.
Na jednym z wypisów macie wskazanie do leczenia paliatywnego a piszesz, że teściowa jest na oddziale ginekologii- tylko po co? To jest już chyba zbędne męczenie teściowej. Może powinniście zadać sobie pytanie: czy jej tam pomogą? Czy teściowa chce być męczona kolejnymi wkłuciami i badaniami, które nic nie pomogą? Czy może wolałaby być teraz z Wami w domu- pod opieką lekarza i pielęgniarki z HD?
Dlaczego pacjentka onkologiczna znalazła się na innym oddziale?
Gosiaczku, Twoja teściowa już dawno ma chorobę uogólnioną i nie ma sensu zarzucanie sobie, że straciliście miesiąc.
Uważam, że powinniście skupić się teraz na poprawie jakości życia teściowej, bo wożenie jej po kolejnych lekarzach tylko pogarsza jej sytuację.
Łagodzenie bólu, wymiotów i braku apetytu- to powinien być dla Was główny priorytet.

Jeśli napisałam zbyt brutalnie- to przepraszam. Wiem, jak ciężko jest przestawić się z walki o bliską sercu osobę na walkę DLA bliskiej sercu osoby.
  Temat: Rak szyjki macicy
ssisi2

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 24979

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-01-01, 22:28   Temat: Rak szyjki macicy
gosiaczek29 napisał/a:
dziękuję za odpowiedz .
jeśli jeszcze mogę spytać co oznaczają te wszystkie procenty, plusy i minusy przy wynikach.
Teściowa bardzo cierpi zarówno z powodu nie dowładu jak i bólu . nie jest w stanie sama sie przekręcic na łóżku nawet .
Bardzo boli ją brzuch ,wymiotuje , z apetytem jest kiepsko nie chce jeść.
proszę mi powiedzieć jak długo jest w stanie organizm jeszcze wytrzymać .


Czy teściowa jest już pod opieką hospicjum domowego?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group