1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Potworniak niedojrzały a ciąża
siluete

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 14500

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-06-10, 20:40   Temat: Potworniak niedojrzały a ciąża
Ja o potworniaku nie wiem nic, ale wiem jak to jest kiedy w ciąży człowiek dowiaduje się o poważnej chorobie.
W połowie ciąży z synkiem dowiedziałam się, że mam raka szyjki macicy. To był istny szok, bo do gina chodziłam regularnie i regularnie robiłam cytologię, która nic nie pokazywała (teraz już wiem, że to była źle pobierana cytologia.
Już w ciąży czekał mnie szereg badań, wycinki itp. Potem czekanie czy będe mogła urodzić w terminie czy przerywamy ciążę w 7mym miesiącu, żebym sama mogła się leczyć. Urodziłam małego w terminie poprzez cc. Potem moja operacja, czekanie na wynik i.......dzisiaj jestem zdrowa, muszę się bardzo często kontrolować, ale cięcie było w zdrowej tkance. Mam dwójkę wspaniałych dzieci ( pięciolatka i roczniak:-)))))) i żyję.
Dlatego musisz wierzyć, że będzie dobrze, w razie czego poruszyć niebo i ziemię:-) Dasz radę bo dla dzieci żyć warto, dla ich uśmiechu i słów "kocham Cię mamusiu"
Jeśli potrzebujesz rozmowy, pisz na priv a ja trzymam za Ciebie kciuki:-))))
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group