1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jajnika, ciąża...
sarenka

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 35353

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-02-19, 22:59   Temat: Rak jajnika, ciąża...
Ponawiam prośbę-napisz nam dokładny wynik USG.
  Temat: Rak jajnika, ciąża...
sarenka

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 35353

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-02-19, 20:46   Temat: Rak jajnika, ciąża...
Moniq-ja absolutnie Ciebie nie oceniam.Zwyczajnie nie mogłabym. Mógłby to zrobić tylko ktoś będący w Twojej sytuacji. W ciąży i też z podejrzeniem raka. Bądz tak miła i przepisz słowo w słowo wynik USG jamy brzusznej. I cieszymy się bardzo,że Twój Maluszek ma się dobrze.
Pozdrawiam cieplutko,pa.
  Temat: Rak jajnika, ciąża...
sarenka

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 35353

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-02-15, 23:26   Temat: Rak jajnika, ciąża...
Chyba chwytam,to teraz ów Zakład nr 1 powinien dać odpowiedz na nurtujące nas wątpliwości? Gdzie się mieści?Czy Moniq jest w stanie tam osobiście trafić? Jeśłi tak,to może to byłoby najlepszym rozwiązaniem. Zabierz dowód osobisty i wszystkie dokumenty dotyczące leczenia. Juz od lat jestem na tym forum i wiem,że ludzi,którzy mogą pozwolić sobie na prywatne badania czy wizyty jest mało. I nie każdy ma kogoś chętnego do pomocy.W życiu bywa różnie. No,a teraz to mnie pewnie Admini zablokują za pisanie niemerytorycznie,ale bardzo chciałam podnieść Moniq na duchu i zmobilizować do działania.
  Temat: Rak jajnika, ciąża...
sarenka

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 35353

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-02-15, 23:02   Temat: Rak jajnika, ciąża...
A ja martwię się,że Moniq może wpaść w depresję.Myślę,że nie do końca pojęła w jaki sposób ma działać.
Przyznaję,że ja nie zainteresowana,też ciężko chwytam wypunktowane działanie. I niestety nie jestem na tyle mądra,aby dalej Ją od tego punktu w którym się teraz znalazła poprowadzić.
Proszę pomóżcie Jej jeszcze raz. Moniq,domyslam się,że nie wiesz jak rozmawiać z lekarzem. Musisz być zdetrminowana i jak nie idzie inaczej,to chodzić,dzwonić rzekłabym codziennie.Bądz nie ustępliwa,pytaj i dopytuj,tak długo,aż zrozumiesz. Głowa do góry,uśmiechnij się i od jutro dalej działaj.Pisz nam,jak Ci idzie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group