1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: drobnokomórkowy guz płuca prawego.pomozcie
roygbiv

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7540

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-05-07, 09:47   Temat: drobnokomórkowy guz płuca prawego.pomozcie
agatacicha napisał/a:
[ Dodano: 2015-04-27, 12:41 ]nawet nie mam z kim o tym porozmawiać :cry:


Doskonale Cię rozumiem. Też jestem zupełnie sam. Zero bliskiej rodziny a przyjaciele jakby boją się tematu, choć nie wszyscy na szczęście. Pod opieką mama z drobnokomórkowym i przerzutami, babcia z początkami Alzhaimera, kot i smallbiznes. Ilośc zajęć wydaje się zagłuszać te problemy, nawet nie potrafię się już tym przejmować, bo ciągle jest coś do zrobienia i ciągle jestem zmęczony. Działam jak maszyna bez emocji.

Załatwiłaś hospicjum? To pomaga. Przychodzi lekarz (2x miesiąc), pielęgniarka (2x tyg), jest rehabilitantka. Moja mama nawet nie wie, że jest pod opieką hospicjum, wie że jest objęta opieką paliatywną, a większość chorych nie wie nawet co to znaczy. Myśli, że to taka specjalna przychodnia dla chorych obłożnie, np po udarze, który miała. Myśli, że rak jest opanowany. Strasznie to przykre, ale nie wiem co by było, gdyby znała prawdę

Leć do hospicjum, jeśli babcia protestuje, może ujmij to tak jak ja - specjalna przychodnia dla obłożnie chorych, no chyba że twoja babcia jest bardziej obeznana w temacie niż moja mama. Pozdrawiam i życzę siły!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group