1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy - podejrzenie
ronnie

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4801

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-11-18, 00:28   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy - podejrzenie
Przepraszam, nie skumalem, że to nie Twoje wyniki. Sporo osób ma tutaj kontakt z ośrodkiem w Gliwicach. Ja leczę się w Poznaniu, wiec za dużo nie pomogę. Jeszcze raz przepraszam za niedopatrzenie :)
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy - podejrzenie
ronnie

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4801

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-11-17, 22:02   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy - podejrzenie
Cześć :)

Mam nadzieje, że Ci pomogę. U mnie też po biopsji wyszło podejrzenie raka brodawkowatego. Życzę Ci żeby u Ciebie się nie potwierdziło, ale jeśli w biopsji wychodzi coś podejrzanego trzeba to sprawdzić. Teraz jedną 100% pewność da operacyjne usunięcie guza. Musisz iść z wynikiem do swojego endokrynologa, żeby powiedział Ci co dalej robić. U mnie podejrzenie się potwierdziło i niestety postawiono diagnozę rak brodawkowaty tarczycy, wariant pęcherzykowy. Dużym plusem jest "wielkość" guza, jest bardzo mały więc to dobrze wróży. Jeżeli okaże się że to rak, to musisz sie pozytywnie nastawić (to jest ważne, chociaż na początku jest trudno), leczenie jeśli nie ma przerzutów jest bardzo proste (podanie jodu kilka miesięcy po operacji) rok później kontrola i może na tym sie zakończy leczenie. Ty być może jodu nie otrzymasz ze względu na małego guzka - i tego Ci życzę. Mówi się że rak tarczycy jest "najlepszy" najlepiej rokuje, możliwe jest całkowite wyleczenie :) . Nie chce Cie jakoś dołować od poczatku, ale ja przy podejrzeniu nastawiłem się że diagnoza bedzie taka sama - żeby uniknąć rozczarowania.

Będe trzymał kciuki za Ciebie, jeśli masz pytania pisz, chętnie pomogę.
Pozdrawiam ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group