1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: bardzo prosze o pomoc, opinie - interpretacje
romka

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 12085

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-04-04, 16:04   Temat: bardzo prosze o pomoc, opinie - interpretacje
jackumalin,wydaje mi sie ,ze choroba postępuje i to własnie nadchodzi ten moment bys spędzał z mamą jak najwięcej czasu.Obserwuj mamę bardzo uważnie i wszystkie zmiany zgłaszaj pani radiolog,nawet telefonicznie.
Przykro mi bardzo.
  Temat: bardzo prosze o pomoc, opinie - interpretacje
romka

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 12085

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-01-27, 14:59   Temat: bardzo prosze o pomoc, opinie - interpretacje
Jacek,niestety zbyt czesto sa takie pomyłki w nasztm kraju.Mojego meza zabrało pogotowie do Inowrocławia nie zrobiono żadnych badan mimo moich prósb i błagan lekarzy ,ze ten facet nigdy nie chorował a tu od 3 tyg chodzi z zawrotami i zachwianiami równowagi pani doktor wypisała męża go do domu mówiąc mi że nie ma zadnych wskazan na to zeby robic badania, a po operacji zapadł wyrok.Teą mąz by mógł byc leczony 6 miesiecy predzej.
  Temat: bardzo prosze o pomoc, opinie - interpretacje
romka

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 12085

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-01-27, 10:27   Temat: bardzo prosze o pomoc, opinie - interpretacje
Witamy na Forum.
Carcinoma microcellulare- rak drobnokomórkowy
Niestety,rokowania sa bardzo złe,ale zaufaj lekarzom i nie podawaj zadnych specyfików.W Bydgoszczy są wspaniali specjalisci ,
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group