1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mięsak, biopsja gruboigłowa, gdzie się leczyć? Brzozów?
olaaa

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 25171

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-05-26, 11:10   Temat: Mięsak, biopsja gruboigłowa, gdzie się leczyć? Brzozów?
Przyłączam się do kciuków! Poczekajmy na wynik, może nie będzie to najgorsza wersja
Pozdrawiam
  Temat: Mięsak, biopsja gruboigłowa, gdzie się leczyć? Brzozów?
olaaa

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 25171

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-05-24, 13:27   Temat: Mięsak, biopsja gruboigłowa, gdzie się leczyć? Brzozów?
Ja na wynik poza Warszawą czekałam 6 tygodni, więc wcale nie jest powiedziane, że chociaż wizyta jest później, to wynik nie będzie w tym samym czasie. Poczekałabym. Zawsze możesz się zarejestrować do któregokolwiek lekarza z kliniki Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaków w CO. Każdy lekarz w tej klinice i tak jest lepszy o lata świetlne jeżeli chodzi o temat mięsaka niż zwykli onkolodzy, którzy nie mają kontaktu z tym typem nowotworu
  Temat: Mięsak, biopsja gruboigłowa, gdzie się leczyć? Brzozów?
olaaa

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 25171

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-05-24, 08:04   Temat: Mięsak, biopsja gruboigłowa, gdzie się leczyć? Brzozów?
Dorzucę swoje...
Pierwszą operację miałam w Olsztynie. Zepsuli wszystko co się dało. Miałam jednego, dużego guza. Nie mogli go wyjąć w całości podczas operacji, więc pocięli go na kawałki w nodze. Poskutkowało to tym, że go rozsiali i po 3 miesiącach miałam w nodze co najmniej 6 guzków do 1 cm. Z mięsakiem nie ma żartów. Chciałabym mieć wtedy kogoś kto by mi powiedział, żeby pojechała do Warszawy. Dlatego posłuchajcie dziewczyn. Lepiej odwlec zabieg o tydzień lub dwa, niż później przechodzić to samo jeszcze raz. W dodatku poprawianie po partaczach nie zawsze się udaje.
Pozdrawiam,
Ola
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group