1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Cytologia, objawy
mufaso83

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 10939

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-10-30, 19:24   Temat: Cytologia, objawy
głęboka konizacja, czyli, że szyjkę skrócą bardziej, niż standardowo. Ile? nie wiadomo. to zapewne lekarz oceni w trakcie zabiegu. możesz podpytać ile zamierzają skrócić, jednak tak naprawdę, nie wiemy, ile cm liczy Twoja szyjka.
  Temat: Cytologia, objawy
mufaso83

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 10939

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-09-08, 08:21   Temat: Cytologia, objawy
Na kolposkopii zobaczą rozległość ewentualnych zmian na szyjce, pobiorą wycinki. U mnie postąpiono identycznie. Z tym, że test HPV wykonywany miałam po konizacji, wykazał brak wirusa. Wtedy lekarz zasugerował szczepionkę na HPV, którą zrobiłam
  Temat: Cytologia, objawy
mufaso83

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 10939

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-08-24, 16:22   Temat: Cytologia, objawy
dysplazja średniego i dużego stopnia, to tak, jak piszesz, CIN2 i CIN3. niestety trzeba będzie wykonać konizację szyjki
udaj się do swojego ginekologa, on Cię dalej poprowadzi.
jak masz pytania, śmiało pisz (możesz na priv). ja jestem po konizacji
  Temat: Cytologia, objawy
mufaso83

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 10939

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-08-16, 20:51   Temat: Cytologia, objawy
musisz poczekać na wynik z pobrania wycinków, one zawsze są najbardziej miarodajne.
na razie spokojnie, nie ma co się denerwować na zapas. być może masz dysplazję, którą można skutecznie leczyć.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group