1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak szyjki macicy
moina

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8536

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2019-06-01, 21:09   Temat: Rak szyjki macicy
Witam. Jeśli mogę wtrącić słowo....Znajomo to brzmi. Diagnoza rak wprowadza chaos w głowie w życiu. Moja pierwsza rozmowa z lekarzem "bełkot" mój własny osobisty bełkot dorosłej osoby. Opanować emocje i ...pytać z sensem i słuchać ze zrozumieniem.
To czego nie rozumiesz objaśni Ci forum nakieruje twe myśli na logiczny schemat działania, ja tak miałam, uspokajali moje emocje . :shock:
Rak płasko nabłonkowy to nie wyrok, stopień zaawansowania jest średni, czyli jesteście po środku :mrgreen: my mieśmy G3 najwyższy, włosy miałam dęba, irokez strachu,lekarz spokojnie beznamiętnie kontynuował swój dialog mówiąc ...."ale nie o to tu chodzi stopień zaawansowania jest A2, rokuje na wyleczenie, zastosujemy leczenie radykalne naświetlania i chemia . Mój irokez teraz zesztywniał tak mocno że czułam napięcie skóry tak mocno, strach i jeszcze raz strach , jak to leczenie radykalne bez operacji ??? :?ale?: Ale tak się stało i dziś mamy 5 lat po.
Stopień zaawansowania macie dobry, rokujący tego się trzymajcie.
Pytajcie lekarzy o wszystko co Was martwi nie twórzcie swych wlanych tez i zasłuchanych na korytarzu poczekalni, co się Wam przypomni pytajcie tu.
Pozytywnie do przodu , życie jest tu i teraz i jutro też istnieje .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group