1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: drp u mamy
misiak

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 15187

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-10-28, 22:51   Temat: drp u mamy
Bardzo mi przykro, czytam ten wątek i wszysto u nas robi sie podobnie. Boję sie myśleć co nas czeka...
  Temat: drp u mamy
misiak

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 15187

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-10-18, 15:58   Temat: drp u mamy
Wszyscy mają tu rację, HD jest pomocne nawet przez telefon. Nie masz na co czekać. Może być gorzej i wtedy nie dasz sobie rady, a może zdarzyć sie , ze i pogotowie nie będzie chciało przyjechać. Tak to niestety jest. Pozdrawiam.
  Temat: drp u mamy
misiak

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 15187

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-10-14, 06:53   Temat: drp u mamy
Tak sie zdarza ,ze po chemii badania krwi spadaja, po jakims czasie organizm sie regeneruje i wyniki sie podnoszą, ale nie zawsze, czasami potrzebna jest krew, żeby ją podać. W naszym przypadku było to dwukrotnie.
Moja mama choc troszke sie porusza to ma zachwiania rownowagi, i tak jak piszesz też sobie podsypia.
Czy mama po chemi dostawała zastrzyki np: zarzio?
  Temat: drp u mamy
misiak

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 15187

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-10-10, 12:07   Temat: drp u mamy
Witaj, moja mama tez ma schemat CAV, tez jest słaba, mało je, jest opuchnieta. Boli brzuch.
Chyba ta chemia na mamę dziala osłbiająco, czyli zwala ją z nóg.
Wysłałam ci wiadomosc na prw.
  Temat: drp u mamy
misiak

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 15187

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-08-12, 08:19   Temat: drp u mamy
Kochana, masz rodzine przy chorym , a to wiesz mi jest bardzoa, ale to bardzo dużo.
Ja zmagam sie z teściowej chorobą właściwie sama. Na teścia nie mam co liczyć, a córki przyjeżdzają 3x w tygodniu.
Jeśli chodzi o koniec, który i tak nadejdzie, to tu nie masz co sie denerwować na zapas.Będzie i ty dasz sobie radę. Ja jestem już pogodzona, paskud pomału wygrywa. Ale mama walczy dzielnie, i mam nadzieję, że tak szybko sie nie podda.
Parę razy była chwila zwątpienia, myśleliśmy, że to już koniec. Ale jest i to sie liczy.
Pozdrawiam.
  Temat: drp u mamy
misiak

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 15187

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-08-11, 14:10   Temat: drp u mamy
Kasiu, z tą chorobą jest różnie. U mojej mamy była chemia, potem naświetlenia klatki piers., potem znowu chemia, a po chemii powtórka chemii i pierwszej linii. Tylko, ze mama ciężko znosiła cisplatynę + etopozyd i nie wybrała jej do końca. Teraz czeka na radioterapię(przerzuty do mózgu).
Dobra rada z HD. Nie będziesz sama, a zawsze masz jakąś pomoc.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group