1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jajnika
maxdata26

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7795

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-08-04, 08:01   Temat: Rak jajnika
Pati trzymaj się. Wiem co czujesz. U mojego Taty zdiagnozowano w sylwestra szpiczaka mnogiego w ostatnim stadium. Nie dawali mu zbyt dużych szans, gdyż doszło do niewydolności nerek. Pierwsza chemia nie zadziałała i zmienili na inną. Teraz Tata ma szansę na autoprzeszczep. Pierwsza mobilizacja do przeszczepu nie powiodłą się, ale cały czas mamy nadzieję. Drugie podejście 6 sierpnia. Lekarze mówili, że jeszcze kilka godzin i Tata by zasnął i nie obudził się (miał poziom kreatyniny 19,2!!!, a norma jest do 1,5). Twoja Mama ma dużą chęć życia więc będzie dobrze. Trzymam kciuki za Was. Trzymajcie się razem i cieszcie z każdego dnia kiedy jest dobrze. Mój Tata miał wielkie depresje. Pamiętam jak w szpitalu siedział i płakał, a ja razem z nim. Co mogłam zrobić? Jest to okropne, ale czasami wypłakanie się też pomaga... Mój tata walczy ze szpiczakiem i jest dializowany, a u mnie stwierdzono czerniaka. Pewnie będę z tatą na jednym oddziale.... Ech życie....Jeśli chcesz to pisz do mnie na priv. Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group