1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak drobnokomórkowy prawego płuca
marzena66

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7996

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-03-01, 15:17   Temat: rak drobnokomórkowy prawego płuca
arturpe,
Wynik byłby na prawdę super bo bardzo wycofały się zmiany w płucach i to pozytywna informacja, martwi mnie jednak ta wątroba, nic nie uległo zmianie, minimalnie to zbyt mało.
arturpe napisał/a:
Powiedział też że te zmiany na wątrobie to nie koniecznie przerzuty.

Tego nie jesteśmy pewni, że nie przerzuty, bo jednak minimalnie się zmniejszyły tak jakby chemia próbowała z tym walczyć. No nic zobaczymy co pokaże kolejne badanie TK, trzeba czekać na efekty.

Na pewno należy się cieszyć, że jest spory regres, pozdrawiam
  Temat: rak drobnokomórkowy prawego płuca
marzena66

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7996

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-12-23, 07:50   Temat: rak drobnokomórkowy prawego płuca
arturpe napisał/a:
Wierzymy w wyleczenie!

Ja Wam z całego serca tego życzę. Zobaczymy jak kolejna chemia zadziała, oczywiście że trzeba być dobrej myśli bo to pozwala na działania a i pacjent lepiej się wtedy poddaje leczeniu.

pozdrawiam
  Temat: rak drobnokomórkowy prawego płuca
marzena66

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7996

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-12-22, 23:31   Temat: rak drobnokomórkowy prawego płuca
arturpe napisał/a:
Czy tata na jeszcze jakieś szanse ?

Tato ma IV stopień zaawansowania choroby, jest to najwyższy stopień niestety nie rokujący dobrze, bardzo mi przykro. Leczenie, które tato otrzymuje jest zapewne paliatywne, czyli nie z zamiarem wyleczenia a jedynie zminimalizowanie skutków choroby, może powstrzymania choroby, przedłużenia życia. Jest w tej chwili guz w śródpiersiu i liczne przerzuty na wątrobie., nie są to optymistyczne informacje. Nie wiem co dzieje się z wstępnicą bo jest tu pogrubienie co może być czymś podejrzanym.

Dopóki tatę leczą to zawsze trzeba wierzyć, że są jakieś szanse, może nie na długie życie ale na przedłużenie tego życia.

Przykro mi, że nie mam dla Ciebie lepszych informacji. Czy jest rozważana kolejna chemia?

pozdrawiam i witam na forum.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group