1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nieoperacyjny rak zoladka
marzena66

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6874

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-06-13, 19:19   Temat: nieoperacyjny rak zoladka
Kassara88,

Wiara czyni cuda jak to niektórzy mówią. Wiem, że wiele osób łapie się wszystkiego, tylko z doświadczenia wiemy, że nie pomaga a strasznie pustoszeje od tego portfel. Oczywiście nie moja sprawa kwestie finansowe, ale jest wielu oszustów, którzy żerują na osobach chorych.

Kassara88 napisał/a:
szczerze mowiac spodziewałam się czegos więcej po tym forum


Kassara88, chyba mnie źle zrozumiałaś i moją wolę ale nie będę tłumaczyć, skoro ostrzeżenie w dobrej wierze przyjęłaś jako negatyw, masz do tego prawo.

żeby sprawa była do końca jasna, proszę zapoznać się z Regulaminem forum"
"Forum propaguje WYŁĄCZNIE konwencjonalne leczenie onkologiczne - dzielenie się informacjami na temat wszelkich pozostałych metod (np. suplementacji diety) powinno zachować charakter dyskusji o postępowaniu wspomagającym leczenie onkologiczne.
Stosowanie w/w metod wspomagających powinno mieć akceptację prowadzącego lekarza-onkologa.
Dyskusje na temat wykraczający poza konwencjonalne leczenie onkologiczne mogą się odbywać wyłącznie w Dziale do tego przeznaczonym".

I niestety to co napisałam w poprzednim poście

Jeśli dostanie mama chemię to radzę się dopytać lekarza, czy może mama te "cudowności" stosować, żeby nie doszło do jakiejś interakcji.

jest najszczerszą prawdą.

Wszyscy tutaj mamy doświadczenie, przebyte choroby nowotworowe, opiekę nad osobami z chorobą nowotworową, dlatego nasze rady są takie a nie inne.

Oczywiście zrobisz co uważasz za słuszne. My jesteśmy tylko lub aż forum onkologicznym i nie musisz się zgadzać z naszą opinią.

pozdrawiam
  Temat: nieoperacyjny rak zoladka
marzena66

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6874

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-06-13, 17:12   Temat: nieoperacyjny rak zoladka
Kassara88 napisał/a:
Probujemy olejow. . Z pestek moreli, lnianego I konopnego


Przykro mi ale te "cuda" mamie nie pomogą.

Jeśli dostanie mama chemię to radzę się dopytać lekarza, czy może mama te "cudowności" stosować, żeby nie doszło do jakiejś interakcji.

pozdrawiam i witam na forum.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group