1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuc lekarz mówi bez szans
marzena66

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 10099

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-05-27, 07:18   Temat: Rak płuc lekarz mówi bez szans
iwo1,

Przyjmij najszczersze wyrazy współczucia ::rose::

Iwo będziesz żyć dalej bez mamy, choć smutek zżera Cię od wewnątrz. Świat się nie zatrzymuje jak kogoś tracimy i my z tym światem idziemy, żyjemy nadal, bo wciąż mamy kogoś kto nas potrzebuje, kto nas kocha.

Póki Twoja mama jest w Twoim sercu, Twoich myślach, Twoich wspomnieniach, będzie zawsze z Tobą choć ciałem już niestety nieobecna, ale będzie Twoim Aniołem, do którego jak Ci będzie źle możesz się zwrócić.

Dużo sił na ten kolejny trudny czas.
  Temat: Rak płuc lekarz mówi bez szans
marzena66

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 10099

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-05-20, 17:51   Temat: Rak płuc lekarz mówi bez szans
iwo1 napisał/a:
Tylko 2 tygodnie, tyle potrzebował rak aby z mamy zrobić to co zrobił...z aktywnej kobiety.


Przykro mi, że stan mamy jest tak ciężki. Niestety w tej chorobie tak często bywa. Wiele razy dowiadujemy się o raku jak choroba jest bardzo zaawansowana i niewiele w niektórych przypadkach można już zrobić.

Bardzo często zdarza się, że choroba jest jak sinusoida, jednego dnia jest fajnie, dobrze a na drugi dzień kładzie do łóżka i chory już z niego nie wstaje.

Teraz dbajcie o jakość mamy życia, dbajcie o to żeby nie cierpiała, żeby się nie bała, tyle możecie zrobić dla mamy.

Dużo sił Ci życzę.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group