1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy to już?
marzena66

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7168

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-03-09, 20:31   Temat: Czy to już?
anna986,

Bardzo współczuję ::rose::

Aniu na pewno lepiej, że koniec nastąpił szybko, że dziadek nie doznał cierpienia związanego z chorobą a i Wam oszczędzono tych przeżyć. Cierpienie w tej chorobie potrafi być okrutne, nie raz wiele z osób błaga o skrócenie tego cierpienia.

Przykro mi.
  Temat: Czy to już?
marzena66

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7168

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-03-08, 06:08   Temat: Czy to już?
anna986,

Trudno coś stwierdzić przez internet ale Twój opis jest bardzo niepokojący. Rzeczywiście mogło dojść do przerzutów w głowie, mogło dojść do przerzutów w innych miejscach i dlatego stan dziadka tak bardzo się pogorszył. Tak jest możliwe, że tydzień temu jeszcze był wesoły, chodzący a teraz jest w takim stanie, tak w tej chorobie niestety często tak bywa.

Twój opis stanu dziadka mógłby sugerować zbliżający się koniec, ciśnienie nie do oznaczenia, bladość skóry, czy zimne kończyny ale czy tak jest lepiej ocenią lekarze.

Bardzo mi przykro, że nic optymistycznego nie napisałam. Jeśli wiesz, że dziadek chciałby się z kimś pożegnać to zróbcie to. To nie będzie straszenie dziadka, że zjechała się cała rodzina, można wytłumaczyć, że jest w szpitalu i przyszli go zwyczajnie odwiedzić. Jeśli dziadek nie ma takiej potrzeby to oczywiście nie ma co robić najazdów, podpytajcie dziadka jeśli jest w stanie rozmawiać czy chce takich wizyt.

Dużo sił dla Was w tym trudnym czasie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group