1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiana ogniskowa wątroby budzi niepokój - w trakcie diagnozy
marzena66

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4843

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-02-25, 18:55   Temat: Zmiana ogniskowa wątroby budzi niepokój - w trakcie diagnozy
Yoa,

Moja odpowiedź będzie bardziej ogólna, na pewno ktoś bardziej kompetentny więcej napisze.

Na pewno nie zostawiłabym tych zmian na wątrobie do dalszej obserwacji, mimo, że jest tu jakieś światło w tunelu, zmagasz się z tym od dziesięciu lat. Tak na zdrowy rozum, bez leczenia jeśli by był to rak, to raczej mogłoby Cię tutaj nie być.

Obraz nie jest jednoznaczny w żadnym badaniu ale sugerowana jest wszędzie głębsza diagnostyka i myślę, że powinnaś poddać się biopsji. Tylko badanie histopatologiczne może powiedzieć co to jest. Nie masz powiększonych węzłów chłonnych, to też dobry znak.
Może rzeczywiście są to naczyniaki czy FNH, zwłaszcza, że przyjmowałaś środki antykoncepcyjne.

Co by jednak nie analizować, nie zwlekałabym na Twoim miejscu z dalszymi badaniami.

Tak na marginesie, jak mój mąż zmagał się z chorobą wątroby, to też usłyszeliśmy taką wersję o jakimś pasożycie, nawet było pytanie, czy nie jadł jakiegoś mięsa z nieznajomego źródła. Nie wiem jednak nic na ten temat.

pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group