1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór wątroby
marzena66

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9205

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-02-15, 17:21   Temat: Nowotwór wątroby
dziewczyna

Przyjmij moje najszczersze wyrazy współczucia, przykro bardzo ::rose::
  Temat: Nowotwór wątroby
marzena66

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9205

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-01-28, 17:56   Temat: Nowotwór wątroby
dziewczyna,

Tato jest dalej w szpitalu? Niestety choroba postępuje, marskość wątroby, to wszystko źle wróży. Bilirubina niewiele spadła, toksyny zatruwają organizm. Może lekarze opanują stan taty i oby się tak stało, bardzo Wam tego życzę ale musisz się liczyć z każdą sytuacją bo sama wiesz, że nie jest dobrze, bardzo mi przykro, że to piszę. Tak jak napisała missy, przy wzroście bilirubiny i złej pracy wątroby są takie objawy, są u Was zauważalne?

Trzymaj się.
  Temat: Nowotwór wątroby
marzena66

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9205

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-01-24, 10:02   Temat: Nowotwór wątroby
dziewczyna,

Tato ma wodobrzusze, wątroba jest zniszczona, nie pracuje prawidłowo, zbiera się płyn w jamie brzusznej.
Nie wiem co zrobią lekarze czy będą ściągać ten płyn, czy podadzą leki czy stan taty jest tak zły, że niewiele zrobić. Jak już raz płyn nachodzi to może się to powtarzać.
Musisz być świadoma, że u taty choroba jest mocno zaawansowana i teraz tylko można dbać o jakość Jego życia a ile to potrwa? może być niewiele.

Pozdrawiam, trzymaj się.
  Temat: Nowotwór wątroby
marzena66

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9205

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-01-24, 06:13   Temat: Nowotwór wątroby
dziewczyna napisał/a:
Dostalismy skierowanie do hospicjum do leczenia domowego.


Bardzo dobrze. tam zabezpieczą tatę przeciwbólowo najlepiej, staraj się o jak najszybszą wizytę domową.
dziewczyna napisał/a:
lekarz mowil o naswietlaniach przeciwbolowych


A co chcą naświetlać?
dziewczyna napisał/a:
Moze to okropne pytanie ale ile tata ma czasu?


Niestety ale może to nie być długi czas, wątroba jest mocno "zdewastowana" i wyniki wątrobowe też kiepskie. Przykro mi. Wykorzystajcie wspólny czas z tatą jak najbardziej pożytecznie.
Pozdrawiam.
  Temat: Nowotwór wątroby
marzena66

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9205

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-01-22, 14:28   Temat: Nowotwór wątroby
dziewczyna,

Jak napisał poprzednik prosimy o wyniki badań. Rokowania nie są optymistyczne przykro mi. Jak napisałaś tato ma nacieki na kręgosłupie, biodrach, żebrach czyli stan jest już mocno zaawansowany.
Proponuję jak najszybciej załatwić pomoc hospicjum, skierowanie może wystawić lekarz rodziny na podstawie posiadanych wyników. Chodzi mi o objęcie taty opieką domową. Oni najlepiej będą w stanie zabezpieczyć tatę przeciwbólowo. Warto jak najszybciej to załatwić bo kolejki bywają tam długie a bóle u taty mogą się nasilać, do tego może postępować żółtaczka, już bilirubina wzrasta więc mogą dojść dodatkowe objawy i lepiej być zabezpieczonym wcześniej.

Przykro mi, że napisałam mało optymistycznie ale taka jest ta choroba, pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group