1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: D37.6 nowotwór wątroby(?) - są szanse?
marzena66

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 27382

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-11-12, 20:32   Temat: D37.6 nowotwór wątroby(?) - są szanse?
ktosik27,

Przyjmij moje najszersze wyrazy współczucia, bardzo mi przykro ::rose:: Już nie cierpi.
  Temat: D37.6 nowotwór wątroby(?) - są szanse?
marzena66

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 27382

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-11-12, 16:40   Temat: D37.6 nowotwór wątroby(?) - są szanse?
ktosik27, :tull: Trzymaj się.
  Temat: D37.6 nowotwór wątroby(?) - są szanse?
marzena66

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 27382

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-11-11, 08:59   Temat: D37.6 nowotwór wątroby(?) - są szanse?
ktosik27,
Jeśli jesteście pod opieką HD to zadzwońcie i poproście żeby lekarz/pielęgniarka podjechali i ocenili co się dzieje. Z kroplówkami ostrożnie, wiele już tutaj o tym pisano, lekarz musi podjąć taką decyzję. Objawy typu brak przyjmowania pokarmów, ciągłe przysypianie, czy zimne kończyny mogą świadczyć o zbliżającym się końcu ale nie muszą. Jak z ciśnieniem?, jak puls?
  Temat: D37.6 nowotwór wątroby(?) - są szanse?
marzena66

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 27382

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-06-19, 20:17   Temat: D37.6 nowotwór wątroby(?) - są szanse?
ktosik27,

Nie jest dobrze. HCC to nie za dobre rokowania, przykro mi. Do tego węzły chłonne powiększone, w płucach też jakieś zmiany to wszystko nie wygląda za dobrze. Macie już wynik teraz trzeba działać.

Pozdrawiam
  Temat: D37.6 nowotwór wątroby(?) - są szanse?
marzena66

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 27382

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-06-15, 06:52   Temat: D37.6 nowotwór wątroby(?) - są szanse?
ktosik27,

Mój mąż również jest po resekcji wątroby, miał 5 cm guza, poczytaj naszą historię
http://www.forum-onkologi...-vt10051,75.htm

ktosik27 napisał/a:
czas przeżycia w przypadku raka wątroby wynosi 3 miesiące:


Nie skupiaj się na razie na statystykach, czekaj na wyniki. Zawsze można marker zbadać sobie samemu, prywatnie, to nie jest aż taki straszny koszt.

Pozdrawiam
  Temat: D37.6 nowotwór wątroby(?) - są szanse?
marzena66

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 27382

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-06-14, 17:29   Temat: D37.6 nowotwór wątroby(?) - są szanse?
ktosik27,

Ciężko tu cokolwiek gdybać. Trzeba poczekać na wynik biopsji, oby tylko dała wynik, bo z tym różnie bywa.
Na tą chwilę to nie wiadomo, czy wątroba to główne źródło choroby czy jednak w niej znajduje się już przerzut (meta?) jak napisała radiolog po TK. Trzeba czekać na wynik biopsji. W płucach też jest coś niepokojącego, jakieś guzki, jakie też nie wiadomo. Poza tym węzły chłonne powiększone a to nie jest dobre bo może oznaczać przerzuty odległe.
ktosik27 napisał/a:
a markery jak się wykonuje?-j


Trzeba zbadać z krwi AFP. Ale markery nowotworowe nie zawsze dają właściwy obraz choroby.

Rok temu jak ja się dowiadywałam ile zabieg radioembolizacji kosztuje to o ile dobrze pamiętam była to kwota 50 tys. ale nie pamiętam szczegółów.

Żeby podjąć jakiekolwiek kroki leczenia i tak musicie poznać przeciwnika, czyli histopad.

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group