1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Widoczna zmiana na rtg płuc
marzena66

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 9070

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-01-20, 06:11   Temat: Widoczna zmiana na rtg płuc
Bożenko chyba większość z nas ma czasami dylematy i zastanawia się co by było gdyby......?, czy lekarze zrobili wszystko?, czy czegoś nie przegapili?, dlaczego wcześniej nie zareagowali jak z czymś się do nich przychodziło i pewnie przez to nasz kochany/kochana znaleźli się w takim a nie innym stanie bo na wszystko już za późno. Mnóstwo pytań, żadnych odpowiedzi. Moja mama latała po lekarzach, non stop, co rusz jakieś badania, wszystko dobrze, jest pani zdrowa, to wina lat, to wina pogody, tak musi już być. Rano znalazłam ją w łóżku prawie nieprzytomną, szpital a tam informacja -czy wie pani, że mama ma wszędzie rozsiany nowotwór i to już koniec. Do kogo mam mieć pretensje, do mamy, że nie była uparta? do siebie, że coś zaniedbałam, do lekarzy, że byli ślepi. Jej już nie ma i nic to nie zmieni.

Masz dla kogo żyć i żyj a rany muszą boleć aż pomalutku się zabliźnią. Pozdrawiam
  Temat: Widoczna zmiana na rtg płuc
marzena66

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 9070

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-01-18, 13:53   Temat: Widoczna zmiana na rtg płuc
Bożenko z całym szacunkiem do Twojego bólu, ale powiedz po co Ci teraz ta wiedza? Chcesz znać prawdę po co?, żeby coś więcej bolało jak się dowiesz. Nie należy chyba rozdrapywać starych ran, bo one zamiast się zabliźniać wciąż będą krwawić a Ty tylko coraz mocniej cierpieć. Oczywiście zrobisz co uważasz za stosowne ale życie przeszłością i doszukiwanie się teraz co było nie tak tylko Ciebie doprowadza do złego stanu psychicznego a nic nie odmieni. To jest tylko moje zdanie, Ty możesz się absolutnie z nim nie zgadzać.

Pozdrawiam i współczuje.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group