1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak gruczołowy płuca.
mariolab

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 29305

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-23, 07:51   Temat: Rak gruczołowy płuca.
Bardzo się cieszę ,że się odezwałeś. Znaczy to że tata żyje i co dla mnie jest bardzo pocieszające CHEMIA ZADZAIAŁAŁA. Boże nawet nie wiesz jak mnie to podniosło na duchu. Tata jak brał chemię to był z nim taki Pan. Ten Pan strasznie znosił chemię. Tak nim targało że coś niesamowitego. Lekarz myślał że on ma przerzuty do żołądka (jak się potem okazało to nie było naszczęscie to ) lekarz zalecił mu pić osłonowo siemie lniane 3razy dziennie. Mój tata też to piję, ale ja mu daje żeby osłoniło mu drogi oddechowe przy kaszlu. Napisz mi proszę co z operacją . czy coś mówią?
PS. Trzymam kciuk na obronie pracy, jak właśnie w zeszłym roku obroniłam się i naszczęście ma to za sobą. Dużo zdrowia i siły dla taty
  Temat: Rak gruczołowy płuca.
mariolab

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 29305

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-20, 09:42   Temat: Rak gruczołowy płuca.
Jak czytam wasze wzmagania to aż się słabo robi. Przykre to wszystko. Ty idź do lekarza niech Ci coś lekkiego przepisze na spanie. Jak sam wiesz alkohol to nie za dobre rozwiązanie. Stres jest najgorszy, ja spadłam z wagi 7kg. Uważaj na siebie.

[ Dodano: 2011-12-20, 11:24 ]
Moja koleżanka dzwoniła pod ten nume Sekretariat Polskiej Unii Onkologii
Monika Pec
tel./fax 0 22 644 0121
tel. 0 22 546 2448

RADA NAUKOWA POLSKIEJ UNII ONKOLOGII
Przewodniczcy: Prof. dr hab. med. Tadeusz Popiela

1. Konsultanci krajowi w dziedzinach onkologicznych, hematologicznych i pokrewnych Prof. Andrzej Szawowski - Konsultant krajowy w dz. chirurgii onkologicznej Prof. Marian Reinfuss - Konsultant krajowy w dz. radioterapii onkologicznej Doc. Maciej Krzakowski - Konsultant krajowy w dz. onkologii klinicznej Prof. Wiesaw W. Jdrzejczak - - Konsultant krajowy w dz. hematologii Prof. Jerzy Kowalczyk - Konsultant krajowy w dz. hematologii i onkologii
Jej mamie nie chcieli podać chemii oni pomogli.
  Temat: Rak gruczołowy płuca.
mariolab

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 29305

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-18, 17:18   Temat: Rak gruczołowy płuca.
Cześć, weszłam na Twój wątek bo mój tata ma ten sam typ raka co Twój. niestety bardziej zaawansowanego bo IIIB. Mam pytanie co to są za leki Kosmonauten Futer ?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group