1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak wątroby, przerzuty do węzłów chłonnych
mania

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6595

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-27, 12:48   Temat: Rak wątroby, przerzuty do węzłów chłonnych
to znajdź takiego lekarza i to szybko nie wiem nie umiem Wam pomóc gdzie takiego szukać zapewne w dobrych ośrodkach onkologicznych, ale jesli jedna chemioterapie nie pomogła trzeba się zdecydowac na kolejną w moim przypadku doksorubicyna okazała się skuteczna nexawar zobaczymy jeszcze nie miałam badannia ale mam nadzieję że też.
  Temat: Rak wątroby, przerzuty do węzłów chłonnych
mania

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6595

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-25, 11:28   Temat: Rak wątroby, przerzuty do węzłów chłonnych
witaj widze że mama zmaga się z takim samym problemem jak ja ;/ węzły chłonne 2krotnie były oceniane przez chirurgów niestety nie da się ich wyciąć ;/ jeśli chodzi o chemioterapie u mnie zastosowana cistplatyne i doksorubicynę i jeszce jedno ale zapomniałam jak sie nazywa chemioterapia DCF o tak, ale nastapiła progresja w wątrobie a jeden z węzłów uległ zamartwicy, najlepszym sposobem w moim przypadku okazała się doksorubicyna wlew około 20 minut w połączeniu z NEXAWAREM nastąpiła regresja w wątrobie i węzły sie nie powiększyły, koniecznie spytaj lekarza o NEXAWAR, kazdy z nas jest inny ale nie wszystko działa na nas tak samo NEXAWAR jest najlepszym odpowiednikiem w naszej chorobie jest to chemia w formie tabletek i przyjmujemy je w domu, a jak nie i lekarz nic nie zaproponuje to poprostu idź do innego ja dojeżdam do warszawy raz w miesiącu 300 km jest to uciążliwe ale warto !!! pozdrawiam,
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group