1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wynik usg - jak go czytac?
majkelek

Odpowiedzi: 181
Wyświetleń: 66931

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2016-01-17, 17:10   Temat: Wynik usg - jak go czytac?
abigail, czy masz wynik morfologii robionej przed podaniem ostatniej dawki chemii?
  Temat: Wynik usg - jak go czytac?
majkelek

Odpowiedzi: 181
Wyświetleń: 66931

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2016-01-05, 23:49   Temat: Wynik usg - jak go czytac?
abigail, drobnocząsteczkowa heparyna wzmaga krwawienie, więc jeśli Twoja babcia nadal odpluwa świeżą krew, to trzeba przede wszystkim postarać się zlikwidować źródło tego krwotoku by powrócić do leczenia przeciwzakrzepowego.
Czy lekarze poinformowali Was jaka była przyczyna krwawienia?

Pozdrawiam serdecznie!
  Temat: Wynik usg - jak go czytac?
majkelek

Odpowiedzi: 181
Wyświetleń: 66931

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2015-07-14, 16:24   Temat: Wynik usg - jak go czytac?
abigail napisał/a:
program arcabazyna: cisplatin 20,0mg; detimetag 200,0mg; ondansetron 8,0mg
Pytanie mam takie - nie mogę znaleźć kompletnie nic nt.tego programu,nawet nazwa mi nie wyskakuje w google,podobnie jest tym drugim lekiem - detimetag,nie wiem czy mam źle przepisane. Może wie ktoś co to jest?

Spokojnie, google po prostu nie potrafi odczytać charakteru pisma polskich lekarzy ;) Oczywiście wkradł się błąd: winno być Detimedac (czyli dacarbazine). Wówczas, po poprawieniu i wpisaniu w google, otwiera się cała masa linków. W załączeniu tabela:


źródło: https://books.google.pl/books?id=MevxsHAqf2IC&printsec=frontcover#v=onepage&q&f=false
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group