1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi luminalny B HER2+
magdena

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10705

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-07-23, 01:26   Temat: Rak piersi luminalny B HER2+
Haniu co u Ciebie, co z leczeniem????
  Temat: Rak piersi luminalny B HER2+
magdena

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10705

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-06-04, 22:09   Temat: Rak piersi luminalny B HER2+
Wysyłam na pw odczytasz? ;)
  Temat: Rak piersi luminalny B HER2+
magdena

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10705

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-06-04, 12:21   Temat: Rak piersi luminalny B HER2+
Hanias Siostrzenica w tym jednym dniu umówiła się w ramach NFZ w Bydgoszczy (prawdopodobnie byłyście u tego samego lekarza) oraz prywatnie też w Bydgoszczy i w Gdańsku u Pani dr Konewka którą poleciła jej Fundacja Alivia .
Pierwszy pan doktor nie należał do miłych i konkretnych, był bardzo zły , że siostrzenica posiada za dużo wiadomości na temat choroby, niechętnie odpowiadał na pytania.
Powiedział, że nie wiadomo czy dostanie herceptyne bo guz wycięty w operacji będzie mały (prawie cały pobrano w biopsji mammotonicznej) a liczy się wielkość po operacji :?ale?:
Pani onkolog z Gdańska zapisała siostrzenicę do chirurga onkologa na poniedziałek wytłumaczyła jakie będzie leczenie i kazała się nie martwić o lek bo to jej problem jak go zdobyć .

Pozdrawiam i trzymam kciuki
Magda
  Temat: Rak piersi luminalny B HER2+
magdena

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10705

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-06-03, 16:48   Temat: Rak piersi luminalny B HER2+
Hanias spróbuj zasięgnąć opinię u innego lekarza .
Siostrzenica wczoraj była u trzech i dopiero ten trzeci był najbardziej konkretny i cierpliwy , nie krytykował dużej ilości zadawanych pytań.
A jest jedno zasadnicze pytanie , czemu nie można przebadać guza po usunięciu?
  Temat: Rak piersi luminalny B HER2+
magdena

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10705

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-06-01, 14:35   Temat: Rak piersi luminalny B HER2+
Witaj Hanias......trochę nabroiłaś ;) moderator już założył Ci temat
Pewnie go usunął. A ty pisz o swojej chorobie w tym temacie.
Ja zakładając pierwszy temat na forum też popełniłam pełno powiedzmy "gaf" ...wybaczono mi

Wynik masz bardzo podobny do mojej siostrzenicy, ona była już u lekarza ( tego co robił biopsję) dostała skierowanie na USG brzucha, węzłów, RTG płuc. We wtorek jest rejestrowana u lekarza w Bydgoszczy, żeby dalej dowiedzieć się jak będzie wyglądało leczenie.
Pisz jak ono przebiega u Ciebie

Pozdrawiam Magda
Chciałam Ci wkleić link do tematu ale nie wychodzi mi....
http://www.forum-onkologi...atu-vt11802.htm

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Madzia70: 2015-06-01, 20:55 ]
Już wyszło ;)

  Temat: Rak piersi luminalny B HER2+
magdena

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10705

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-06-01, 00:10   Temat: Rak piersi luminalny B HER2+
Hanias nie przepraszaj wiem jak jesteś zestresowana.

Jak w chodzisz na Nowotwory piersi i ginekologiczne, po zalogowaniu, nad zielonym paskiem u góry, z lewej strony jest taka ikonka "nowy temat" klikasz ją i zakładasz swój temat powinnaś napisać to co u mnie.
Ale znając dobre serca Moderatorów :) to założą Ci temat i przeniosą ten wpis .
Tam będziesz mogła zadawać pytania.

Spróbuję ci trochę pomóc , choć sama niewiele jeszcze wiem. W razie błędów pewnie ktoś mnie poprawi.
Wydaje mi się , że jeszcze nie masz określonego rodzaju raka.
Wiadomo , że jest to rak hormonozależny z Her dodatnim.
Podobno z powodu her dodatniego bardziej agresywny ale jest na niego lekarstwo Trastuzumab (nazwa handlowa Herceptin) którą pewnie dostaniesz .
Herceptyna

Czeka Cię wycięcie, guza niestety nie potrafię powiedzieć czy samego , czy z piersią (to pewnie napiszą mądrzejsi ) i badanie węzłów . O chemioterapii i hormonoterapii też niestety nic nie wiem .
Po przeczytaniu wyników siostrzenicy też byłam przerażona, a teraz w internecie znajduje coraz więcej dziewczyn które z takimi wynikami są wyleczone i zaczynam patrzeć z nadzieją.
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group