1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Brunatny wyciek z piersi
magdana

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5575

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-09-08, 10:56   Temat: Brunatny wyciek z piersi
Zrobię na pewno, tylko czy w ciąży takie usg będzie miarodajne, jak piersi wyglądaja inaczej.

Prosze o odpowiedź lekarzy z forum, macie doświadczenie w takich przypadkach.

Moze ktos poleci dobrego lekarza od usg piersi w warszawie
  Temat: Brunatny wyciek z piersi
magdana

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5575

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-09-06, 20:32   Temat: Brunatny wyciek z piersi
okazało sie ze jestem w ciązy. Mój ginekolog kazał zrobić usg piersi dopiero za 2 miesiace.

Boje sie teraz jeszcze bardziej, ze ciąża i ze to moze byc w piersi coś złego.
  Temat: Brunatny wyciek z piersi
magdana

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5575

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-09-03, 00:30   Temat: Brunatny wyciek z piersi
dziękuje za pomoc.

Ja nie chce niczego zlekceważyc.

Badam sie co rok i dlatego się przeraziłam, ze coś takiego miało miejsce.

Wystarszyłam sie tego ze to miało kolor brunatny. Nie ma tam żywej krwi, ale mimo wszystko sie przeraziłam.

Mam abonament w Medicaverze więc ze skierowaniem na rezonans nie bedzie problemu.

Wiem, ze tu osoby maja doświadczenie i dlatego chciałam sie poradzić co mogę zrobic oprócz zwykłego usg.

Mój ginekolog jest rózniez onkologiem, wiec mam nadzieje, ze pokieruje mnie odpowiednio. Ale do wizyty mam jeszcze kilka dni i dlatego napisałam na forum.

Jeszcze raz dziękuje bardzo za odzew

[ Dodano: 2017-09-03, 00:34 ]
Wydaje mi się, ze u mnie też przyczyną może byc wysoki poziom prolaktyny. Po usunięciu tarczycy zaczęłam sie borykac z różnymi problemami zdrowotnymi. Przytyłam, nie mogę schudnac. Raz TSH wynosi 2, a za parę miesięcy prawie 7.

Mam bardzo obfite miesiączki. Ostatnio w macicy pojawił sie polip, za miesiąc juz go nie było.

Muszę dokładnie się przebadac.

Ale patrząc wokół siebie na rodzinę, znajomych, którzy umierają na raka, spanikowałam.

[ Dodano: 2017-09-03, 00:38 ]
Urazu raczej nie było. Być może, ze uderzyłam sie w pierś i tego nie pamiętam.
Nie wiem. Ale zbadam się jeszcze dokładniej. Rok temu usg bez zarzutu, w kwietniu badanie palpacyjne piersi przez ginekologa, tez bez zarzutu. Ale być moze jest jakiś mały guzek, który powstał przez ten rok od usg.

Dam znać po usg piersi i po wizycie u ginekologa , czym spowodowany jest ten wyciek.

[ Dodano: 2017-09-03, 11:50 ]
Bardzo prosze o odpowiedź lekarza z forum. wiem, ze znacie sie na tym co nalezy zrobić i czego wymagac od innych lekarzy, zeby niczego nie przeoczyc.

Ja nie chce stawiania diagnozy przez internet tylko porady na co musze zwrócic uwage.
  Temat: Brunatny wyciek z piersi
magdana

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5575

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-09-02, 15:36   Temat: Brunatny wyciek z piersi
Witam serdecznie,

W przyszłym tygodniu idę na usg piersi.

Ale mam pytanie bo bardzo sie boję.

Przed Wczoraj przez przypadek ścisnęłam pierś i pokazałą sie brunatno-bvrązowa wydzielina, było tego tyla jak łepek od szpilki, było tłuste w dotyku . Wczoraj natomiast ścisnęłam raz jeszcze i znowu tak hajby z jednego kanalika pojawiła sie ta brunatna wydzielina a z drugiego troszkę wiecej takiej jakby żółtawej.

Dodam, ze czasem pojawiała mi sie taka żółtawo-biała wydzielina po naciśnieciu piersi, ginekolog powiedział, zeby sie tym nie przejmowac.

Mam 39 lat, nikt w rodzinie nie chorował na raka piersi, ani sutka. Badam sie regularnie, ostatnie usg z czerwca 2016r wszystko ok Birads 1.

W maju ginekolog badał piersi i tez ok. Ja nic nie wyczuwam. Moje piersi nie sa gruczołowate, są dobre do badania, tak powiedział radiolog. usg wykonywane w szpitalu na Karowej przez specjalistę.

I nagle coś takiego. Dodam jeszcze, ze ic mnie nie boli, brodawka ok, nie ma nic niepokojącego oprocz tego wycieku. Wycieki nie są samoistne, tylko po naciśnieciu i to tez nie za każdym razem coś poleci.

Karmiłam piesią dwóch synów, młodszego ponad rok. Dzieci urodzone dużo przed 30-stką.
Nie palę, nie piję.

Boję się, ze moze jakiś lekarz coś przeoczył, nie zauważył i że to moze byc rak.

Prosze o jakąś poradę co oprócz usg powinnam zrobić. Jestem przerazona.

z góry dziękuje

[ Dodano: 2017-09-02, 16:05 ]
chciałam dodać jeszcze, ze czekam na okres, który sie spóźnia, i jestem po operacji tarczycy. Teraz TSH powinno byc w normie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group