1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mięsakowaty międzybłoniak opłucnej
magdal

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 19003

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-05-01, 22:28   Temat: Mięsakowaty międzybłoniak opłucnej
Bardzo współczuję i przytulam... ::rose::
  Temat: Mięsakowaty międzybłoniak opłucnej
magdal

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 19003

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-04-15, 21:19   Temat: Mięsakowaty międzybłoniak opłucnej
Poziomka, nie odpowiem ci czemu puchną nogi twej mamie ale podpowiem to co lekarz bez przerwy mówi mojej przy podobnych problemach, żeby trzymała je wyżeji i starała się siedzieć ze spuszczonymi nogami jak najrzadziej. Nawet w trakcie siedzenia można ułożyć te nóżki wyżej np na jakiejś pufie. Pozdrawiam. Magda.
  Temat: Mięsakowaty międzybłoniak opłucnej
magdal

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 19003

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-04-01, 20:33   Temat: Mięsakowaty międzybłoniak opłucnej
Moja mama bardzo kasłała. To był główny objaw choroby. Teraz kaszle bardzo rzadko, sporadycznie. Jest po 3 cyklach chemii. Thiocodin bierze non stop 3 razy dziennie, robi inhalacje atrovent 4 razy dziennie po 20 kropli. na duszności ma tlen oraz bierze sevredol co 6 godzin po pół tabletki, ale dr mówiła że na kaszel to też pomaga. I euphylinę - wziewy. Na razie ponieważ ten kaszel właściwie ustąpił, nie ma zmienionych leków. Tylko te które napisałam. Ale zadecydował o wszystkim oczywiście lekarz pulmonolog, onkolog dał sevredol i thiocodin, ale nie miał przeciwskazań co do pozostałych przepisanych przez pulmonologa.
Myślę że na własną rękę żadnych leków nie możesz podać mamie. Zapytaj o wszystko lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam świątecznie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group