1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: D37.6 nowotwór wątroby(?) - są szanse?
magda88

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 27382

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-11-12, 20:26   Temat: D37.6 nowotwór wątroby(?) - są szanse?
Moje kondolencje ::rose:: ::rose::
  Temat: D37.6 nowotwór wątroby(?) - są szanse?
magda88

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 27382

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-11-12, 18:33   Temat: D37.6 nowotwór wątroby(?) - są szanse?
ktosik27, strasznie mi przykro:( jestem z Tobą całym sercem, nie odstępuj Taty na krok, niech czuje Twoją obecność w tak trudnym czasie przeprawy do lepszego świata, tam gdzie już nic nie boli. Ściskam mocno, bądź silny dla niego.
  Temat: D37.6 nowotwór wątroby(?) - są szanse?
magda88

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 27382

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-11-11, 08:50   Temat: D37.6 nowotwór wątroby(?) - są szanse?
ktosik27, u nas taki spadek aktywności, przesypianie większości dnia, totalny brak apetytu i splątanie pojawiły się na 3 dni przed śmiercią Taty :(
  Temat: D37.6 nowotwór wątroby(?) - są szanse?
magda88

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 27382

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-10-16, 11:25   Temat: D37.6 nowotwór wątroby(?) - są szanse?
Współczuję, wiem co przeżywasz. :( Na pocieszenie mogę powiedzieć, że mojemu Tacie prognozowali półroczne przeżycie - od diagnozy minęło przeszło 3 lata, wspaniałe dane nam 3 lata. Choć powoli gaśnie, cieszę się, że spotkaliśmy na swojej drodze lekarzy z powołaniem, którzy mimo powiększonych węzłów chłonnych udostępnili nam Nexavar. Trzymaj się ciepło i wierz, bo wiara umiera ostatnia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group