1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak drobnokomórkowy
macias

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 11338

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-05-10, 22:31   Temat: Rak drobnokomórkowy
Witam,
u mojego taty też stwierdzono drobnokomórkowego raka płuc - do konca nie wiem czy w momencie wykrycia była to postać ograniczona czy rozsiana . Było to w listopadzie ub. roku. Tata przeszedł 6 cyki chemii PE. Po chemii nastąpiła remisja ale nie całkowita, tata przestał kaszleć - tylko szybko się męczy. W piątek dowiedziałem się ze ma przerzuty do mózgu, niby nie duży bo 6 mm ale jednak, czeka teraz na naświetlanie głowy. Wiem jak Ci ciężko, sam martwię sie o tatę bo lekarze nie mówią nic konkretnego, jednak mimo wszytko wydaje mi się ze u taty na razie nie jest źle, poza tym że szybko się męczy, ale innych objawów choroby nie ma. Mam nadzieję,że wszytko potoczy się pomyślnie i mimo przerażających statystyk liczę na to,że będzie wszytko dobrze.
Powiem Ci ze jak w listopadzie dowiedziałem się o chorobie taty i zacząłem czytać informację na jej temat to nie liczyłem na to, że bedzie tak dobrze jak jest do tej pory, więc nie ma co się zamartwiać na zapas
Pozdrawiam i trzymam kciciuki za mamę
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group