1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DRP i ogniska meta
ma_ka

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 18736

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-26, 16:02   Temat: DRP i ogniska meta
Podejrzewam, że każdy z nas na tym forum niejednokrotnie zastanawiał się nad tym, czy zrobił/robi wszystko aby pomóc bliskiemu. Nie jest to odczucie obce żadnemu z nas. Pozostaje jednak mimo wszystko zaufać lekarzom. Tak mi się wydaje. Więc poczekaj, ale bądź czujny. Ważne, ze jestes przy tacie. |przytula|
  Temat: DRP i ogniska meta
ma_ka

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 18736

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-20, 11:40   Temat: DRP i ogniska meta
Witaj, przeczytałam Twój wątek i jest mi bardzo przykro, że tez zmagacie się z tym cholerstwem. Pytałeś wcześniej, czy spotkaliśmy się z tak szybkim postępem choroby u bliskich, ja tak.Nie cały miesiąc temu mój tato miał robione TK płuc i wyszło, ze 3/4 lewego płuca jest zajęte przez nowotwór (guz się powiększył i roplenił od momentu diagnozy w sierpniu 2010). Trzy tygodnie później tatuś trafił do szpitala ze strasznymi dusznościami, zrobiono RTG i wyszło, że tata nie ma już praktycznie obu płuc. Pracują tylko osksz3ela. Na drugi dzień zmarł. Wszystko potoczyło się bardzo szybko. Ta choroba to bomba zegarowa. Nigdy nie wiadomo co przyniesie kolejny dzień. Ważne, że jesteś przy tacie. To teraz najważniejsze. Trzymaj sie ciepło, życze siły i wytrwania. Nie wolno się poddać.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group