1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wyniki TK glowy-prosze o pomoc!
ma_ka

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 24331

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-26, 16:06   Temat: Wyniki TK glowy-prosze o pomoc!
mcsylwia, jestem z tobą w tych trudnych chwilach. Bardzo dobrze rozumiem twój strach, niepewnosć i rozpacz. Musicie się wspierac z mamą nawzajem i być przy tacie. Czytam twoje posty i płaczę... Wszystko mi się przypomina. Kochana, żadne słowa cię nie pocieszą, ale wiedz, że tu jestem. Pozdrawiam:)
  Temat: Wyniki TK glowy-prosze o pomoc!
ma_ka

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 24331

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-19, 18:48   Temat: Wyniki TK glowy-prosze o pomoc!
To dobrze, że jesteście przy tatusiu. Mnie się nie udało być do końca... W kazdym razie modlę się za poprawę, o siły dla ciebie i twoich bliskich. Jestem z tobą całym sercem :heart:
  Temat: Wyniki TK glowy-prosze o pomoc!
ma_ka

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 24331

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-17, 17:52   Temat: Wyniki TK glowy-prosze o pomoc!
Kochana, bądź dobrej myśli.Nie poddawaj się. Nie jest dobrze ale trzeba być silnym i wierzyć, że będzie lepiej. W sobote będziesz już razem z tatusiem. Napisz jak tam dzisiaj u tatusia?
  Temat: Wyniki TK glowy-prosze o pomoc!
ma_ka

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 24331

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-13, 18:40   Temat: Wyniki TK glowy-prosze o pomoc!
Moja droga, rozumiem Cię doskonale, Twój strach... Mój tato też bardzo źle. Ma zajęte w tej chwili 3/4 obszaru obu płuc. Dowiedzieliśmy się dzisiaj. Jest mi tak samo cięzko jak Tobie. Ściskam cie gorąco, bądź dzielna, bo tylko to nam pozostaje. Pozdrawiam gorąco.
  Temat: Wyniki TK glowy-prosze o pomoc!
ma_ka

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 24331

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-12, 14:23   Temat: Wyniki TK glowy-prosze o pomoc!
Kurcze, muszą pomóc... Na pewno jest szansa. Trzeba być dobrej myśli. Kochana, trzymam kciuki. Pisz co dalej... |przytula|
  Temat: Wyniki TK glowy-prosze o pomoc!
ma_ka

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 24331

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-11, 14:06   Temat: Wyniki TK glowy-prosze o pomoc!
To bardzo smutne co piszesz, ale miejmy nadzieję, ze te naświetlenia cos wskórają. Musimy być dobrej myśli. Mi też lekarz powiedział, ze na 99,9% mój tato umrze w tym roku. Co więcej, powiedział, że śmierć może nadejść nagle, w każdej chwili. Ja nie dopuszczam na razie tych myśli bo chyba bym zwariowała, ale podświadomie licze się ze wszystkim. Trzymaj sie kochana, modlę sie za Twojego tatusia i za ciebie (choc nie ukrywam, że często mam wątpliwości co do istnienia Boga). |przytula|
  Temat: Wyniki TK glowy-prosze o pomoc!
ma_ka

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 24331

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-05, 08:40   Temat: Wyniki TK glowy-prosze o pomoc!
To do przodu, bardzo się cieszę. Trzymam kciuki za powodzenie terapii, pozdrawiam:)
  Temat: Wyniki TK glowy-prosze o pomoc!
ma_ka

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 24331

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-29, 17:00   Temat: Wyniki TK glowy-prosze o pomoc!
My czekamy teraz na telefon odnośnie brachyterapii. Masz rację, najgorsze jest czekanie. Ale co nam pozostaje?
Pozdrawiam:)
  Temat: Wyniki TK glowy-prosze o pomoc!
ma_ka

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 24331

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-25, 11:35   Temat: Wyniki TK glowy-prosze o pomoc!
Witaj, rozumiem w jak cięzkiej sytuacji się znalazłaś. U mnie tez tatuś choruje na raka płuc, stadium już zaawansowane. Nie mogę się z tym pogodzić tak samo jak ty, że nic wiecej nie można zrobic, że pozostaje tylko leczenie paliatywne. Ściskam cię mocno, trzymaj się, musimy być silne.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group