1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: pierwotny guz waroby
krzysiek

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 13909

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-09-14, 23:46   Temat: pierwotny guz waroby
hej karlos ,mojej mamie zabrali juz nexavar bo niby przestal dzialac , a ostatni TK byl porownywany z TK sprzed ponad roku ,a nie z przedostatnim sprzed 3 mies, nawet jak pytalem sie onkologa z Akademi Med gdansk to mowil ,ze powinno sie porownywac z ostatni wynikiem,ale moja mama robila ostatnie TK w przychodni a tam mieli wynik sprzed ponad roku poprzedni,a 2 razy pomiedzy 1 i 4 TK robila w szpitalu.Staralem sie dla mojej mamy o radioembolizacje,ale ma za bardzo powiekszone wezly chlonne i zrobili mojej mamie chemoembolizacje watroby tydzien temu w gdansku,na razie jest bardzo slaba i zle sie czuje,a lak Twoj tato pozdrawiam Was
  Temat: pierwotny guz waroby
krzysiek

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 13909

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-07-19, 02:36   Temat: pierwotny guz waroby
hej karlos i jak z Twoim tatą ,dostał nexavar?mam nadzieje ,że dostanie i bedzie na niego dzialal tak jak na moja mame czyli dobrze,Pozdrawiam i trzymam za Was kcikuki,pozdrów tez tate
  Temat: pierwotny guz waroby
krzysiek

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 13909

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-07-03, 08:43   Temat: pierwotny guz waroby
witaj karlos i jak z Twoim tata? moja mama tez ma HCC i na razie leczona jest nexavarem mysle,ze jest to najlepsza metoda na HCC w tej chwili pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group