1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Problem z jajnikami
kathe00

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10714

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-04-07, 12:35   Temat: Problem z jajnikami
Przez trzy lata brałam hormony w systemie: 4 opakowania tabletek pod rząd i potem okres. Okres dalej był bolesny (ale mniej) no ale był co 3 miesiące (!), więc uwierz, że to max komfort, bo to 3 miesiące bez bólu:)

Teraz jestem na nowym leku "visanne" podobno daje dobre efekty, jak narazie nie mam żadnych skutkow ubocznych - zażywam dopiero 2 miesiące, więc też trudno mi ocenić, ale jak narazie jest ok ;)
Koniecznie szukaj dobrego lekarza, ja "swojego" znalazłam dopiero po 4 latach zmagań z bólem...

Wesołych :)
  Temat: Problem z jajnikami
kathe00

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10714

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-04-05, 21:25   Temat: Problem z jajnikami
Aguskap78.
U mnie było tak. Wybrałam z Internetu lekarza, który cieszy się dobrą opinią a także jest chirurgiem. Umówiłam się na prywatną wizytę. Powiedziałam, mu że byłam u setek lekarzy, że mam dość bo wszystkie wyniki są ok, antybiotyki i leki przeciwbólowe nie pomagają, a ja umieram z bólu. Powiedziałam, że jeden lekarz zasugerował że to może być endo, ale nie dał mi skierowania na laparo, bo nie ( serio tak było) No i mi zrobił USG, faktycznie nic nie wyszło, ale powiedział ze endometrioza własnie daje takie objawy i można jej nie widzieć i po trzech dniach byłam już po laparo, którą on mi zrobił w szpitalu publicznym, w którym pracuje :)

Jeśli nie przeraża Cie wizja jechania do Katowic do lekarza, to daj znać a ja Ci dam namiar na niego. On na prawdę zrobi wszystko, żeby Ci pomóc :)

Pozdrawiam,
  Temat: Problem z jajnikami
kathe00

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10714

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-04-04, 21:15   Temat: Problem z jajnikami
aguskap78 Twoje objawy pasują idealnie do moich - a ja mam stwierdzoną endometriozę. Koniecznie udaj się do DOBREGO specjalisty, większość badań typu usg czy tomograf nie wychwytuje ognisk endometriozy. Tak było i w moim przypadku! Też lekarze mówili, że jestem okazem zdrowia, aż do momentu kiedy z płaczem przyszłam do lekarza, bo brzuch bolał mnie już przed, w trakcie i po okresie! Laparoskopia załatwiła sprawę, pobrano materiał i wyszła endo.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group