1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nexavar
karol2012

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 10021

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-06-16, 17:27   Temat: Nexavar
Mam pytanie a jakie jest AFP podaj w ujęciu dynamicznym czyli data i wynik no chyba,że ma tylko jeden wynik..
NFZ nie finansuje nexavaru, jeżeli są przerzuty. Możesz tylko z netu 500 zł lub import z Indii wychodzi 300 zł.Ale najpierw onkolog powinien dać zgodę na stosowanie.
Jakieś pół roku temu pomagałem przyjaciółce z netu i ona miała wypisz wymaluj podobny
przypadek z ojcem. Ostro ruszyła z załatwianiem i warszawie wykonali radioembolizację
i zmniejszyła ona 10 cm guza o połowę.
  Temat: Nexavar
karol2012

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 10021

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-06-15, 12:36   Temat: Nexavar
histopatolog napisał że pobrany materiał ma 2,5 cm więc sądziłem,że to histo.. pooperacyjne..

[ Dodano: 2014-06-15, 19:00 ]
Myslałem,że jakiś medyk zinterpretuje to badanie, ale widzę,że nie.
Ja nic nie mam z medycyną, ale drogą porównania do HCC a na tym się troche znam z racji swojej choroby wyciagam nastepujace wnioski;
- histopatolog sugeruje a może raczej stwierdza, że pobrany materiał z guza nie jest guzem pierwotnym a jego przerzutem z innych organów/ drogi żólciowe, przełyk, okrężnica/,
-materiał jest z naciekiem gruczolaka a więc jest inny guz?

Teraz z innej beczki. Jak chirurg lub onkolog czyta takie histo..,że rak wątroby ma lub jest przerzutem i ma wielkość powyżej 6 cm a ten ma o ile wiem 9 od ręki stawia dla świętego spokoju wyrok.
Nie będzie operacji bo facet ma ststystyczne 0,5 roku życia, to po co go męczyć, niech spokojnie umrze. I należy im przyznać rację, bo 99% ststystycznych pacjentów tak kończy.
Jest jedno ale, jest 1% który zaprzecza takiej diagnozie...
  Temat: Nexavar
karol2012

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 10021

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-06-14, 21:21   Temat: Nexavar
Ale to jest wynik histo...skąd on się wziął jak mówisz, że chirurg mówi,że nie można operować...
  Temat: Nexavar
karol2012

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 10021

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-06-14, 17:38   Temat: Nexavar
Młody, ja mam 63 lata i akurat szykuję się do przeszczepu watroby..
  Temat: Nexavar
karol2012

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 10021

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-06-14, 16:59   Temat: Nexavar
W mojej 9 letniej walce o życie z nowotworem pierwotnym watroby widzialem i słyszalem wiele niepojętych dla ludzi i medyków rzeczy. jeden z nich powiedział "jak to nie da się wyciąć, wszystko można wyciąć" parafrazując zależy od tego kto tnie.
Rozmiar guza nie ma znaczenia mojemu pierwszemu guzowi niewiele brakowało do 19 cm.
A skąd jest ten chirurg, a dziadek to jakiś 80 latek.....
No i pokaż na forum te katastrofalne wyniki, pamietaj o ochronie danych osobowych...
Nexavar biorę na HCC prawie 3 lata i jestem jednym z najdłużej biorących ten lek w Polsce na takiego raka, więc odpowiem na kazde pytanie w sprawie tego leku..
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group