1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór pęcherzykowy -> gruczolak tarczycy
julietta

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 11995

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-11-12, 13:04   Temat: Nowotwór pęcherzykowy -> gruczolak tarczycy
Agulka# ja miałam inny typ raka (brodawkowaty pT3N1M0) ale także miałam usuniętą całą tarczycę. Jestem w tym samym wieku co Ty, także nie mam jeszcze dzieci, ale głęboko wierzę, że pod kontrolą specjalistów i z zachowaniem odstępu od jodowania - uda mi się zajść w ciążę. Pamiętaj, że pozytywne myślenie jest połową sukcesu ;) ja miałam operację w CO w Gliwicach, jeśli będziesz miała jakieś pytania - pisz śmiało tutaj albo na PW. Polecam Ci także bloga Pablo (adres znajdziesz u niego w profilu użytkownika), znajdziesz tam bardzo wiele rzeczowych i konkretnych informacji na temat operacji usunięcia tarczycy a także jodowania
  Temat: Nowotwór pęcherzykowy -> gruczolak tarczycy
julietta

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 11995

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-11-11, 21:42   Temat: Nowotwór pęcherzykowy -> gruczolak tarczycy
fraszkaxxx, dokładnie, co szpital to obyczaj, można by rzec. Ja z Gliwic mam na zaleceniach napisane "minimum 6 msc." a powiedziano mi "ustnie" że rok.
  Temat: Nowotwór pęcherzykowy -> gruczolak tarczycy
julietta

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 11995

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-11-11, 15:57   Temat: Nowotwór pęcherzykowy -> gruczolak tarczycy
Spokojnie, tak jak napisał Pablo, pod opieką endokrynologa i ginekologa można bez problemu zajść w ciążę. Trzeba tylko pamiętać, że jeśli zostanie zastosowana terapia jodem promieniotwórczym, należy zachować minimalnie 6-ścio miesięczny (mi powiedziano że od 6 msc. do roku) odstęp od przeprowadzonej terapii, do zajścia w ciążę.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group