1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy DRP to juz wyrok ?? Jak pomoc mojej mamie... ?
izowita

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 9397

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-11-14, 17:16   Temat: Czy DRP to juz wyrok ?? Jak pomoc mojej mamie... ?
Izabela00 napisał/a:
9km od niej mimo to jezdze do niej codziennie , chodze z nia do lekarzy , zawoze do szpitala itp. i staram sie byc czym najdluzej .

Dokładnie o to chodzi. Medycznie Mamie nie możesz pomóc, ważne ze jesteś z nią, ze jej pomagasz, że spedzasz z nią swój czas.
Wiem jakie to uczucie starać się być jak najdłużej. Ja mam wyrzuty sumienia, że nie walczyłam by zostawać z moim Tatą na noc w szpitalu. Moj mąż też rozumiał, że nie miałam głowy do zakupów i do sprzątania. Robiłam to ale jakoś bez przekonania. Cieszę się, że masz takie wsparcie.
Izabela00 napisał/a:
zreszta jak mozna sie pogodzic z mysla , ze najblizsza Ci osoba wlasnie umiera??? nie da sie pogodzic z ta mysla. Nigdy nie jest dobry czas na umieranie.

Nie można. Nawet gdy to już się stanie nie można się z tym pogodzić jak mało możemy zrobić i jak maly wpływ mamy na to. Jedynie co możemy zrobić to być, walczyć, mieć nadzieję i się nią dzielić z chorym. Dlatego gdy
Izabela00 napisał/a:
pyta : Izus ja wyjde z tego ???
pewnie chce usłyszeć, że tak.
Ja mówiłam mojemu Tacie, kiedy miewał gorsze dni, że razem damy radę, że jeszcze go potrzebuję i że nigdzie mi się nie wybiera bo go nie puszczę ... Wiem, że mimo, że nie do konca wierzył to mu to pomagało.

Trzymaj się. Dużo siły i wytrwałości.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group