1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca lewego proszę o pomoc
iwona2010

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 18091

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-24, 17:37   Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca lewego proszę o pomoc
To się ciesze i trzymam kciuki żeby tatuś zakwalifikował się na operację ;)

[następne komentarze]
  Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca lewego proszę o pomoc
iwona2010

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 18091

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-11, 16:58   Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca lewego proszę o pomoc
Fajnie że tatulo ma się się dobrze to najważniejsze.
A jak mamusia?Pozdrawiam
  Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca lewego proszę o pomoc
iwona2010

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 18091

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-28, 08:15   Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca lewego proszę o pomoc
Dziękuje.Powiedz mamusi,że będe codziennie głowe zawracać czy zrobiła testy |prosi|
A co do lekarza tatusia to nie wiem i sie nie wypowiadam.Ściskam


[następne komentarze]
  Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca lewego proszę o pomoc
iwona2010

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 18091

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-26, 11:56   Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca lewego proszę o pomoc
Witaj Aż pozazdrościć wam tego lekarza.A co tam u was dzisiaj.Pozdrawiam
  Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca lewego proszę o pomoc
iwona2010

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 18091

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-24, 21:37   Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca lewego proszę o pomoc
I bardzo dobre podejście.To wyobraż sobie przez co my przeszłyśmy jaka bitwa była z myślami.Także stwierdziłam jedno że po ostatniej wizycie u lekarza wole was wszystkich prosić o pomoc i rade ;)
  Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca lewego proszę o pomoc
iwona2010

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 18091

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-24, 21:27   Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca lewego proszę o pomoc
Naprawde tu na forum bardzo dużo można się dowiedzieć niż czasami od lekarzy.Co nie którzy to tylko kłody pod nogi rzucają.Będzie dobrze nie martw się na zapas. ;)
  Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca lewego proszę o pomoc
iwona2010

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 18091

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-24, 21:14   Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca lewego proszę o pomoc
Wiecie co nie wiem co o tym sądzić ale jak moja siocha była u onkologa na prywatnej wizycie z dokumentacją taty.To onkolog pyta się cytuję;jak się tata czuje siocha z radością odpowiada że po chemii tata nie ma żadnych dolegliwości i że super,a lekarz do niej nie ma pani się zczego cieszyć jak pacjent nie ma dolegliwości po chemii to znaczy że ona nie działa.Nas to bardzo mocno zbiło z tropu bo w tatusia przypadku pierwsza chemia słabiutko zadziałała.Ale dzisiaj już wiem że każdy organizm przechodzi ja inaczej. ;)
  Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca lewego proszę o pomoc
iwona2010

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 18091

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-23, 19:37   Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca lewego proszę o pomoc
Cieszę się że tatus dobrze się czuje,oby jak najdłużej.życzę wam tego z całego serca.Pozdrawiam
  Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca lewego proszę o pomoc
iwona2010

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 18091

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-20, 14:56   Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca lewego proszę o pomoc
Napewno po chemi bedzie lepiej ;)

[następne komentarze]
  Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca lewego proszę o pomoc
iwona2010

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 18091

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-16, 18:42   Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca lewego proszę o pomoc
Witaj po chemii guz powinien sie zmniejszyc,mojemu tatusiowi oddychalo sie lepiej.A co do glukozy to nie jestem pewna czy dobrze slyszalam ale podaja ja na szybsze oczyszczenie organizmu ale nie wiem na 100 procent :?ale?: Zycze wam duzo sily i wiary.Pozdrawiam ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group