1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak odbytu
ira59

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 3640

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-11-05, 19:15   Temat: rak odbytu
Wiem jak się teraz czujesz, chcesz zrobić wszystko co jest możliwe, żeby później nie dręczyło Cię sumienie, że coś jeszcze mogłaś zrobić lepiej, więcej itd. Skoro tato jest już na oddziale hospicyjnym to musisz zadać wszystkie pytania dla Ordynatora. Czy tato będzie miał już stałą opiekę, czy do tego potrzebny jest wynik bronchoskopii, czy otrzyma opiekę hospicjum domowego, gdyby był w stanie wrócić do domu. Niech lekarz stwierdzi,czy stan taty pozwala na wykonanie takiego badania. Nie daj się zbywać , zadawaj pytania, najlepiej spisz je na kartce, gdyż w takim stanie nie o wszystkim się pamięta.
  Temat: rak odbytu
ira59

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 3640

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-11-05, 06:42   Temat: rak odbytu
Bez badania potwierdzającego nowotwór, mimo zrobionej tomografii i rtg , które pokazały że jest bardzo zaawansowany nie chciano mojego tatę objąć opieką hospicjum domowego.
Powód brak badania hist-pat. Musieliśmy zawieźć go 100km do szpitala, żeby potwierdzili,że ze względu na stan chorego i zaawansowanie takiego badania nie mogą wykonać. Przeżyłam to bardzo, gdyż wiedziałam że przyjdzie czas na morfinę i pomoc z hospicjum, a my tej pomocy nie otrzymamy. Piszę o tym, żeby ostrzec, że w NFZ CZĘSTO PRZEPISY SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ CHORY. W końcu pomoc otrzymaliśmy na czas. Tato bez leczenia onkologicznego żył prawie 6 miesięcy. Życzę dużo siły do walki o każdy dzień.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group