1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
homer366

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 20050

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-15, 12:32   Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
Tak szybko chcą zdjąć ???? Niech tata tak szybko nie spieszy się z wyjściem .Lepiej pobyc trochę dłużej w szpitalu gdzie jest opieka i lekarze na miejscu niz potem (odpukać ) wracać !
  Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
homer366

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 20050

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-11, 00:10   Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
Może to już w ramiach rehabilitacji ? Dostanie tez kulki do ćwiczenia oddechu :)
  Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
homer366

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 20050

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-10, 23:21   Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
Operację miałem rano i leżałem do następnego dnia bo nie było żadnych komplikacj.Wiekszość czasu spałem i nie czułem bólu bo dostawałem morfinę.Trudno było oddychać .Też kazali mi kasłać ale nie za bardzo mogłem więc dali mi spokój :)
  Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
homer366

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 20050

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-10, 22:58   Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
Na oiomie będzie ciężko odwiedzić (:Niezbyt chętnie tam wpuszczaja.Ja bym poczekał do soboty .Jak go tak boli to bedzie sie starał wam tego nie pokazać i bedzie sie jeszcze dodatkowo stresował .
  Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
homer366

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 20050

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-10, 00:06   Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
nie wiem (: to zależy jaką będzie miał narkozę .Ja mimo że mogłem się odzywac to na początku gadałem głupoty :) :) a nie mogłem zadzwonić bo telefon miałem zabrany i z oiomu i tak mi nie daliby zadzwonic .
  Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
homer366

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 20050

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-09, 23:45   Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
Różnie to bywa .Ja miałem operacje rano ok 10.trwała z trzy godziny a potem wylądowałem na oiomie gdzie spędziłem noc (oczywiście nikogo tam nie wpuszczają z rodziny i nie można do nikogo zadzwonić) dopiero następnego dnia przewieziono mnie na inną salę i tam juz na krótko mozna było mnie odwiedzać .
Nie wiem jak masz daleko do szpitala ale lepiej dowiedzieć się samemu .Dodzwonić sie do lekarza nie raz graniczy z cudem i nawet jak sie dodzwonisz to nie wiadomo czy będzie chciał poza zdawkowym "wszystko dobrze" coś konkretnego powiedziec
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group