1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: pilnie poszukuję hospicjum prywatnego warszawa
haga

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 11488

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2013-11-07, 09:15   Temat: pilnie poszukuję hospicjum prywatnego warszawa
Dzień dobry wszystkim, przepraszam, że nie pisałam dlugo, ale było trochę problemów. Dorota od wtorku (przedwczoraj) jest już w hospicjum Fundacji św. Krzysztofa na Ursynowie. Czekała niecałe trzy tygodnie, więc nie tak żle. Opieka jest tam bardzo dobra, ale niestety jest to miejsce, zktórego się nie wraca :-( , chociaż znam przypadek, że starsza kobieta po pobycie w onkologicznym hospicjum stacjonarnym żyła jeszcze 20 lat, ale ja na to nie liczę, stan Doroty określono, jako bardzo ciężki.

pozdrawiam
  Temat: pilnie poszukuję hospicjum prywatnego warszawa
haga

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 11488

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2013-10-20, 19:16   Temat: pilnie poszukuję hospicjum prywatnego warszawa
Witam. Mój poprzedni post nie pokazał się, więc piszę jeszcze raz. Dla mojej przyjaciółki poszukujemy prywatnego hospicjum w Warszawie. Dorota jest w bardzo ciężkim stanie - 4. stopień, już nie wstaje. Czeka na miejsce w hospicjum ale na miejsce trzeba długo czekać i musimy jej na dwa tygodnie znaleźć hospicjum prywatne, na czas do uzyskania miejsca w bezpłatnym, bo nie będzie możliwości w tym czasie aby był z nią ktoś non-stop (ok. 2 tygodni). Niestety nie mogę znaleźć w internecie takiej możliwości. O ile wiem istnieją hospicja prywatne. Bardzo proszę o pomoc.

pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group