1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: T4N2M0 st.IIIB :((
gudzia5

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9559

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-01, 12:11   Temat: T4N2M0 st.IIIB :((
Witaj Aga :) :)

u nas i dobrze i źle :( teraz już wiemy że leczenie ma charakter paliatywny. tata miał 10 naświetlań na guza i na węzły chłonne śródpiersia. był przez ten czas w szpitalu 14 dni ponieważ w soboty i niedziele, nie było robione żadne naświetlanie. teraz czuje się średnio niby kaszel mniejszy, ale ból w klatce piersiowej zaczął mu dokuczać. strasznie boję sie o niego :(

mam nadzieje, że fakt, że będziecie mieć wiecej lepiej dla Was rokuje, ale na ten temat muszą sie wypowiedzieć moderatorzy :) trzymam kciuki :)
  Temat: T4N2M0 st.IIIB :((
gudzia5

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9559

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-07, 11:57   Temat: T4N2M0 st.IIIB :((
Wiem Kasiu o czym mówisz zaraz na początku leczenienia jak się okazało ze to rak tata też miała kilka razy, niestety u nas czynnikiem napędzającym był taty kolega, który przychodził i mu wmaiwiał, że po co sie leczyć ze i tak na to umrze a lekarze beda go tylko meczyc :( po kazdej takiej wizycie bylo az tata w koncu powiedzial ze ten ow kolega go dołuje. MOŻE KTOŚ NIEPOTRZEBNIE NABIJA TACIE GŁOWĘ TAKIMI MYŚLAMI

dlatego musicie dać tacie do zrozumienia, ze jest Wam bardzo potrzebny. i zeby walczył i nie poddawał się. wiem ze jak sie siedzi w domu to rozne mysli przychodzą do głowy, może starajcie sie tacie jakos czas organizować np. przy opiece nad dziecmi. nie bedzie wtedy rozmyslal a napewno poczuje sie dowartosciowany :) u nas to działa.

oj trzymam kciuki za wAS
  Temat: T4N2M0 st.IIIB :((
gudzia5

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9559

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-04, 12:09   Temat: T4N2M0 st.IIIB :((
ja mam 2 urwisów 4 lata i 1,5 roku i wiem o czym mówisz. czasami się zastanawiam skąd my bierzemy na to wszystko siłę :)

Aguś cieszę się z każdej wiadomości którą tato nam przekazuje, oczywiście która nie mówi, że jest gorzej. w naszym przypadku poprawa czy też brak zmian ani na lepsze ani na gorsze to dobra wiadomość. martwię się troszkę bo u nas guz jest blisko tchawicy :(
  Temat: T4N2M0 st.IIIB :((
gudzia5

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9559

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-04, 10:36   Temat: T4N2M0 st.IIIB :((
Aga odpisałam Ci na moim wątku :) jak widać wszystko zależy od lekarzy bo w naszym przypadku w trakcie chemii tata nie miał robionego RTG lekarze stwierdzili ze nie ma sensu robic skoro leczenie onokologiczne nie jest zakonczone. dopiero po wszystkich 4 cyklach zrobili komplet badań :) na szczęście poprawa :) szkoda ze tylko taka mała :)
  Temat: T4N2M0 st.IIIB :((
gudzia5

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9559

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-03, 15:02   Temat: T4N2M0 st.IIIB :((
Hej Aga mój tato jest w takiej samej styuacji co Twój. ta sama klasyfikacja to samo płuco :( tylko tato jest po chemii i czekamy na radioterapie. po chemii nastąpiła poprawa ale nie wystraczająca aby mozna bylo wyciac raka zobaczymy co bedzie po radioterapii.

bede trzymac kciuki za was :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group