1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 23
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
gregori0708

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-27, 09:43   Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
[*]
  Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
gregori0708

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-22, 09:01   Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
cieszy mnie tylko fakt że to trwało tylko minute więc odeszła ale nie tak bardzo cierpiąc. zdarzyła wybrać numer na pogotowie,wiedziała co się dzieje była świadoma....umarła w swoim fotelu w swoim domu tak jak tego chciała. ale nie da się opisać pustki jaką po sobie zostawiła.
  Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
gregori0708

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-18, 14:01   Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
wczoraj moja mamusia odeszła.....mamo wróć prosze!!!!!!!!!!!!
  Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
gregori0708

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-09, 14:15   Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
moja mama od kilku dni ma straszny kaszel...cała aż charczy od środka...czym to może być spowodowane?
  Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
gregori0708

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-28, 17:14   Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
ja chciała bym aby mama była pod okiem hospicjum ale ona nie chce nawet o tym słyszeć...nie moge tego zrobić za jej plecami. nie mieszkam z mamą inie moge być przy niej 24h na dobe...dlatego hospicjum domowe by nam się przydało.
  Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
gregori0708

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-27, 17:06   Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
a jak pomóc mamie żeby więcej piła? teraz nic jej nie smakuje nawet zwykła woda ale przecież coś pić musi. kontrola ma być za miesiąc w gdańsku wydaje mi się to za długo z tak agresywnie rozwijającym się nowotworem...
  Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
gregori0708

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-27, 12:10   Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
tak mama wyszła ze szpitala ale o hospicjum nie chce nawet słyszeć... ja sama dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to polega i jak wogóle to wszystko wygląda...mama miała 3 serie naświetlania 5 dni na mózg potem 5 dni na kręgosłup i na koniec 5 dni na kość udową...wszystkie serie były podawane bez przerwy. a ubytki wykazało badanie z kontrastem.
  Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
gregori0708

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-27, 11:57   Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
no tak to rozumiem. chodzi mi o te ubytki w kościach,spowodowane są postępem choroby czy radioterapią? mama nie ma ochoty wogóle pić mówi że czuje jak by usychał no i chudnie jak jej pomóc?
  Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
gregori0708

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-26, 17:54   Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
kolejne gózy na prawym płacie czołowym i na potylicy. sąteżubytki w kościach co to znaczy?
  Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
gregori0708

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-25, 14:51   Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
wiem,ale jest we mnie tyle złości że wszędzie szuka się winnych...moja mama ma właśnie Drobno komórkowca płuca już z bardzo rozległymi rozsiewami. przeszła już tyle chemii i lamp ale nie wypadły jej włosy a tak się tego bała. teraz jak naświetlali jej mózg to dopiero wyszły jej włosy....to jest straszne widzę jak ą to boli...zawsze lubiła długie włosy a teraz nie ma nic. wczoraj pokazała mi się bez peruki ....jak zamykam oczy to widzę jak wygląda bez włosów i cierpię razem z nią.jutro wychodzi...więc myślę że jakieś jej wyniki będę miała to na pewno się odezwę...
  Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
gregori0708

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-22, 12:55   Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
mama leżąc w PRABUTACH W SZPITALU BYŁA PODDAWANA WŁAŚNIE TESTOM NA LEKI PRZECIW WYMIOTNE. nie wiem teraz czy to był dobry pomysł....czuła się bardzo dobrze przy tej chemii...ale teraz pojawia się pytanie czy gdyby nie brała wtedy tych leków to może choroba nie rozwinęła by się tak szybko może chemia bardziej by pomogła może to przez te leki je nowotwór stał się tak agresywny...teraz już za późno nigdy nie poznam tej odpowiedzi...
  Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
gregori0708

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-21, 14:46   Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
tak wiem,powinna się nacieszyć życiem ale ja nie mogę pogodzić się z tym że ona mogła by odejśc dla mnie ta chemia to nadzieja że może jeszcze wyzdrowieje i będzie jak dawniej. tak bardzo bym tego chciała...
  Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
gregori0708

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-20, 20:15   Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
we wtorek mama ma koniec lamp na kość udową. miała dostać chemię ale dziś powiedziała mi że nie ma już na to siły i że musi odpocząć od leków i szpitala,chce być w domu.... nie wiem co robić! czy namawiać ją do dalszego leczenia....ale jak może skutkować przerwanie tego wszystkiego przecież przy tym leczeniu wydaje mi się że liczy się jak najszybsze podanie chemii żeby ten już i tak bardzo rozsiany nowotwór nie rozwijał się dalej. ale z drugiej strony brała już chemie i przeszła kilka radioterapii i nic choroba dalej się rozsiewała,,,, i to tak agresywnie!! co robić?? |zalamka| [krzyk] |stres|
  Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
gregori0708

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-18, 13:46   Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
mojej mamie też to nie pomaga ból jest silniejszy kości bardzo słabe leki na morfinie też już nie pomagają.zwykłe wstanie z łóżka to jest nie lada wysiłek. ale wstaje chodzi bo boi się że ak się położy to już nie wstanie a ma 10 letniego syna jeszcze do wychowania :?ale?: i to ją motywuje do walki.
  Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
gregori0708

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-18, 09:52   Temat: Rak płuca - przerzuty do OUN, kości
wiem....ale trzeba wierzyć! dziękuje Ci za szybkie i treściwe odpowiedzi bo po za tym forum nie mam z kim tak na prawdę,szczerze o tym porozmawiać. a to jest bardzo potrzebne. jest tu może ktoś kto ma podobną sytuację?
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group