1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Próba poradzenia sobie ze smutną prawdą...
gosolar

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5851

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-03, 16:51   Temat: Próba poradzenia sobie ze smutną prawdą...
Moja siostra w trakcie radioterapii napromieniowania mózgu miała z kolei atak padaczkowy , reakcja lekarza była dość szybka, dostała leki i więcej sie to nie powtórzyło. Radioterapia mózgowia napewno poprawiła Jej stan zdrowia na lepszy do pewnego czasu. Trzymam kciuki za Was.
Drobnokomórkowy jest strasznie podstępny, dlatego bądźcie czujni w każdej sytuacji.
  Temat: Próba poradzenia sobie ze smutną prawdą...
gosolar

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5851

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-11-30, 23:56   Temat: Próba poradzenia sobie ze smutną prawdą...
Margotna, doskonale rozumiem co czujesz.Jedyne co mogę w tej sytuacji doradzic, to staraj się jak najwięcej czasu spędzać z Dziadkiem.Mów jak bardzo jest ważny dla Ciebie, jak bardzo go kochasz. Moja siostra też miała przerzuty do mózgu, a jeśli są juz przerzuty to , smutne ,to niestety, ale leczenie nie pomoże wydrowiec, może na jakiaś czas je zatrzyma. Ja do dnia dzisiejszego nie umiem pogodzić sie z Jej odejściem. Postaraj się , aby Dziadek był do końca z Wami , mimo wszystko ,szczęśliwy i otoczony Waszą miłością. Bądź dzielna dla Dziadka.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group