1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gruczolakorak jelita grubego
gabi30

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9649

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-08-21, 13:33   Temat: Gruczolakorak jelita grubego
Ja na konsultację do dr Cichockiego zawędrowałam aż ze Szczecina. Wszystkie dokumenty miałam robione u siebie. Konsultacja odbyła się na wawelskiej. Zostałam zakwalifikowana do operacji i czekałam na telefon. Otrzymałam telefon, że mam się zgłosić na oddział po ok. 6 tygodniach od konsultacji. Szpital na Wawelskiej polecam ze względu na kameralność, bardzo sympatyczną obsługę niższego szczebla. Jeśli chodzi o lekarza, to nie licz na długie rozmowy, są tak zabiegani, że na tłumaczenie zawiłości operacji nie mają czasu. Mi przed operacją wszystkie szczegóły przedstawił anestezjolog, na czym będzie polegał zabieg, czy wiem jaki jest okaleczający i czy oczywiście wyrażam zgodę. Z dr Cichockim ,który mnie operował widziałam się na OIOMiE po wybudzeniu. Dowiedziałam się tylko,że operacja się udała i tyle. Potem ścigałam dr jak już zwlokłam się z łóżka, ale było to trudne zadanie. Więc wbiłam się z samego rana do jego gabinetu i powiedziałam,że nie wyjdę dopóki nie porozmawiamy. Dr Cichocki to świetny specjalista i dobry człowiek. Wytłumaczył mi wszystko co chciałam wiedzieć.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group