1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jajnika z przerzutami
fraszka33

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10288

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-02-10, 17:56   Temat: Rak jajnika z przerzutami
Witaj
Nie mogę się nigdzie doczytać czy został pobrany wycinek z żoładka do badania histopatologicznego.
Dopiero po zbadaniu materiału można by było stwierdzić, że to ten konkretny nowotwor.
Jak sie czuje teściowa?
  Temat: Rak jajnika z przerzutami
fraszka33

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10288

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-02-05, 11:10   Temat: Rak jajnika z przerzutami
A przepisali Wam Emend na wymioty?
  Temat: Rak jajnika z przerzutami
fraszka33

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10288

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-02-01, 19:09   Temat: Rak jajnika z przerzutami
Tu jest ważne na co tściowa ma ochotę.
Ja po chemii miałam wstręt do jedzenia. Pilam małymi łyczkami rosołek. A potem już jadłam wszystko na co mam ochote. Nie lubię nutridrinkow więc ich nie piłam
Teściowa musicie delikatnie przekonywać, że jeśli chce walczyć to musi jeść choćby po troszeczku:)
Woda w brzuchu zbiera się gdyż są przerzuty a one nie zostały usunięte.
Spokojnie poczekajcie czy zadziała chemia.
Przy takich Leukocytach też się podaje chemię ale podejrzewam, że teraz ostro pojadą w doł.
  Temat: Rak jajnika z przerzutami
fraszka33

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10288

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-02-01, 18:40   Temat: Rak jajnika z przerzutami
Ile teściowa jest po chemii??

[ Dodano: 2014-02-01, 18:44 ]
Oj własnie sie dopatrzyłam.
Teściowa ma prawo czuć się źle, czy przed chemia było tak samo?
  Temat: Rak jajnika z przerzutami
fraszka33

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10288

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-02-01, 18:23   Temat: Rak jajnika z przerzutami
Witaj
Jeśli to satdium 3c to nie powinno być przezutow na żoładek bo klasyfikowało już by do stadium 4 ( chyba, że się myle ale Richelie mnie na peno poprawi)
W tej sytuacji musicie mieć nadzieje, że chemioterapia zadziała i nacieki będą się zmniejszać a co za tym idzie teściowa będzie czuć się lepiej.
Te objawy jak niestrawności, wymioty mogą być skutkiem chemii, leki antywymiotne nie zawsze działają.
Ja też macicy nie miałam usuwanej przy pierwszej operacji, zrobiono to dopiero po 6 wlewach taxol+cisplatyna.
Posiadacie jeszcze jakieś wyniki histopato??

[ Dodano: 2014-02-01, 18:25 ]
Popytajcie się tez o zastosowanie Avastinu. O ile się orientuje jest on od niedawna refundowany przez NFZ w pierwszym rzucie chemioterpii.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group